Profesjonalna sala gamingowa wymagała równie profesjonalnego wyposażenia, więc zadbaliśmy by komputery były możliwie jak najlepsze, a obudowy jak najatrakcyjniejsze wizualnie. Jednak skupiliśmy się na sprzęcie tak bardzo, iż dopiero na ostatnią chwilę przypomnieliśmy sobie, iż do grania potrzebne są również wygodne fotele.

Wygodne fotele dla profesjonalnych graczy

profilowane fotele gamingowe nordholdSala była wyposażona standardowo w zwykłe krzesła, które mimo iż nie należały do szczególnie niewygodnych, nie spełniały wymagań profesjonalnych graczy, i do dłuższych rozgrywek nie nadawały się równie dobrze co porządne fotele gamingowe. Dlatego też musieliśmy bardzo szybko takowe fotele zamówić, by organizowana przez nas impreza mogła być ciągle na najwyższym poziomie, z najlepszym wyposażeniem sali. W sprzedaży było mnóstwo różnych modeli foteli gamingowych, jednak większość z nich była zdecydowanie za kosztowna jak na nasz ograniczony budżet. Po zasięgnięciu opinii kolegów graczy, postanowiliśmy wypróbować profilowane fotele gamingowe Nordhold, gdyż zbierały one ciągle coraz więcej pozytywnych opinii od wielu kolegów, i jak na swoją jakość były zaskakująco tanie. Przede wszystkim, fotele te były głównie przeznaczone do długich rozgrywek, i mimo iż nie posiadały dodatków często widywanych w modelach od najbardziej znanych firm, to były od niektórych owych modeli zdecydowanie wygodniejsze.

Miękki i przyjemny materiał obicia przepuszczał powietrze bardzo dobrze i nie drażnił podczas długiej gry, a regulacja fotela pozwalała na dopasowanie go do upodobań każdego gracza. Anatomiczny układ poduszek pomagał natomiast zmniejszyć efekty długotrwałego siedzenia w jednej pozycji. Tak wyposażeni, mogliśmy bez przeszkód otworzyć imprezę bez obawy o skargi na niewygodne siedzenia.

Related Posts