Postanowiłam zaskoczyć mojego męża i zakupiłam sobie piękną, czerwoną bieliznę erotyczną specjalnie dla niego. Zbliżała się nasza rocznica i chciałam go zaskoczyć. Wiem, że mąż lubi kiedy ubieram się własnie dla niego więc i tym razem postanowiłam przygotować coś bardzo fajnego. 

Zakupiłam czerwoną bieliznę

bielizna erotycznaPojechałam do sklepu, w którym zawsze robię zakupy jeśli chodzi o bieliznę. jestem zadowolona z jakości wykonania majtek i staników. Ceny w sklepie są przystępne więc chętnie do nich wracam. Spodobała mi się bielizna erotyczna w kolorze czerwonym. Niestety nie było stanika w moim rozmiarze. Pani powiedziała, ze jutro będzie dostawa i żebym pojawiła się w sklepie ponownie po godzinie piętnastej. Po pracy podjechałam kolejnego dnia i zakupiłam czerwoną bieliznę w moim rozmiarze, która idealnie na mnie leżała. Mój mąż na pewno będzie zachwycony jak mnie zobaczy. Ja uwielbiam moje ciało i w cale się jego nie wstydzę. Lubię jak mój mąż na mnie patrzy i zawsze w rocznice staram się go czymś nowym zaskoczyć. Bielizna, którą zakupiłam na pewno zrobi na nim wrażenie. Bielizna jest bardzo seksowna i dobrze wykonana. Może nie nadaje się na codzienne użytkowanie ale na pewno sprawdzi się na wyjątkowe wieczory. Kiedy mąż mnie zobaczył to oszalał z radości. Mówił, że zupełnie się nie spodziewał mnie w takim odważnym wydaniu. Spędziliśmy miły wieczór przy romantycznej muzyce i pysznym jedzeniu. Bielizna czerwona okazała się dobrym zakupem. Nie kosztowała mnie dużo a mąż miał sporo radości. 

Lubię sprawiać mu przyjemność. Dobrze się ze sobą dogadujemy a w dzisiejszych czasach ciężko jest się dobrać. Staram się na każdym kroku pielęgnować naszą miłość i dostarczać mężowi dodatkowych atrakcji. Stanik na wyjątkowe okazje bardzo w tym pomaga. 

Related Posts