Golenie ciała nie jest dla mnie przyjemnym procesem, ale raczej nie jestem jedyną kobietą, która po prostu tego nie lubi. Zajmuje to dużo czasu i jednocześnie nie jest najmilszym doznaniem dlatego właśnie postanowiłam w końcu zdecydować się na alternatywę dla tradycyjnej maszynki, bądź wosku.

Metoda laserowego usuwania włosów 

laserowe usuwanie włosów wrocławPrzez jakiś czas opracowałam sobie domowy trik polegający na tym, że goliłam ciało pod w momencie, kiedy miałam nałożoną na włosy odżywkę. W końcu i tak musiałam czekać, aż ona zadziała, więc korzystałam z tego czasu właśnie w ten sposób. Nie oznaczało to jednak, że polubiłam się golić, bo nie jest to nic przyjemnego zwłaszcza, kiedy robi się to maszynką po której często pozostają na ciele nieprzyjemne kropki. Raz w życiu próbowałam wosku, ale ból był dla mnie nie do wytrzymania i zrezygnowałam z tej metody po tym moim pierwszym razie. W pewnym momencie za namową przyjaciółki zdecydowałam się umówić w końcu na laserowe usuwanie włosów Wrocław posiada kliniki, które mają mnóstwo pozytywnych opinii w sieci, ale także właśnie moja przyjaciółka korzystała z usług jednej z nich i jest bardzo zadowolona. Ja również miałam już okazję podziwiać efekty laserowej depilacji chociażby podczas wspólnych wakacji, kiedy ja co trzy dni zamykałam się z maszynką w łazience podczas gdy ona ani razu nie musiała z niej korzystać mając idealnie gładkie ciało, jak te wszystkie kobiety w reklamach! Bardzo jej wówczas zazdrościłam i kiedy zapytałam, jak ona to robi usłyszałam wtedy pierwszy raz o tej nowej metodzie pozbywania się włosków.

Laserowa depilacja ciała odbywa się w kilku etapach podczas których nasze włosy są stopniowo usuwane za pomocą wiązki laserowej. Nie ma się jednak czego bać ponieważ jestem osobą posiadającą bardzo niski próg bólu, a jednak nie odczuwałam żadnego, większego dyskomfortu.

Related Posts