Co roku staramy się z mężem jechać gdzieś z dziećmi w wyjątkowe miejsca. Nie chodzi nam o to że by leżeć gdzieś tylko na plaży i się opalać. Ale o to żeby dzieci jak najwięcej zobaczyły. są już bowiem w takim wieku gdzie wiele spraw ich interesuje.

Wypoczynek w Kudowie z dziećmi

noclegi dla każdego w Kudowie ZdrójW tym roku zdecydowaliśmy się zobaczyć Góry Stołowe. sami nigdy tam nie byliśmy. Zresztą w okolicy jest tyle atrakcji i ciekawych miejsc, że na pewno czas spędzony właśnie tam będzie bardzo interesujący. Wiedziałam, że noclegi dla każdego w Kudowie Zdrój są w dobrej cenie. Chciałam znaleźć jakiś dobry pensjonat gdzie byśmy mogli całą rodziną mieć dobre warunki. Chciałam także żeby na miejscu było można zjeść. Jednak gdy będziemy wracać z naszych wypraw nie chciałabym już szukać restauracji gdzieś indziej. Sprawdziliśmy to z dziećmi i wiemy, że tak jest najlepiej. Znalazłam bardzo ładny pensjonat z restauracją. Była opcja wykupu  noclegów i obiadów a także śniadań. wszystko to razem kosztowało nawet taniej niż byłoby kupione osobno. Była to więc dobra oferta. Zarezerwowałam nasz pobyt na dziesięć dni. Uważam, że jest to wystarczający czas na to żeby wypocząć i zobaczyć wiele atrakcji. Ja zawsze przed wyjazdem lubię zrobić sobie plan działania co danego dnia warto będzie zwiedzić. Na pewno chciałabym żebyśmy zobaczyli Kaplicę Czaszek bo jest to jedna z takich atrakcji, którą będąc tam po prostu trzeba zobaczyć. moja znajoma tam była i mówiła mi, ze jest to niesamowite wrażenie zwiedzić właśnie coś takiego.

Moi synowie oczywiście liczą na wizytę w parku rozrywki. Ja oczywiście jestem za tym. Dzieci przecież uwielbiają takie atrakcje. W okolicy jest też Muzeum Zabawek, które moim zdaniem też będzie na pewno warto obejrzeć. A oprócz tego chcę się cieszyć bliskością przyrody.

Related Posts