Miliony Polaków zadają sobie w tym roku fundamentalne pytanie – dokąd wybrać się na letni wypoczynek? Pytanie to wynika z tego, że wszystko dookoła drożeje przez szalejącą i rekordową inflację. Wciąż można jednak znaleźć takie miasteczka i kurorty, w których ceny noclegów i wyżywienia są na poziomie zbliżonym do poprzednich lat.

Ile zapłacimy za nocleg w Murzasichlu?

noclegi z wyżywieniem - murzasichleMiejscowością turystyczną, której popularność stale rośnie, jest właśnie położone na Podhalu Murzasichle. Nie trzeba chyba dodawać, że jest to kurort położony w górach. Wiadomo przecież każdemu, że Podhale to nic innego jak podnóża naszych pięknych Tatr. Do Murzasichle warto się wybrać z wielu powodów. Pierwszym są oczywiście przepiękne krajobrazy rozciągające się dookoła kotliny, w której znajduje się ta miejscowość. Drugim powodem są niskie ceny, jakie trzeba zapłacić za noclegi z wyżywieniem – Murzasichle to właśnie jeden z tych kurortów, w których ceny trzymają w miarę stały poziom. Kolejne powody odwiedzający Murzasichle muszą sobie odkryć sami. Na pewno ta miejscowość to świetne miejsce zarówno na letni jak i zimowy wypoczynek. A co do cen, które w tym sezonie letnim będą obowiązywać w Murzasichle to na pewno nie będą one wygórowane. Za nocleg dla jednej osoby z wyżywieniem trzeba zapłacić od stu złotych. Najtaniej będzie w pensjonatach a najdrożej w hotelach. W tej miejscowości każdy może sobie swój pobyt uszyć na miarę swojego portfela.

Wiadomo przecież, że dla jednych tanie nocowanie będzie kosztować kilkadziesiąt złotych a inni za niedrogi nocleg będą uważać pobyt w hotelu za kilkaset złotych od osoby. Pisząc o tanich noclegach w Murzasichle mamy raczej na myśli to, że ładny nocleg z dobrym jedzeniem znajdą Ci, którzy planują na letni wypoczynek wydać jak najmniej.

 

Related Posts