Odkąd tylko zacząłem pracować w nowej firmie zauważyłem pewną rzecz. Każdemu pracownikowi zależało na tym, by w firmowym garażu, na którym wszyscy zostawialiśmy swoje samochody, przez cały czas było bardzo dobre oświetlenie. Nie dziwiło mnie to wcale – to przecież było bardzo ważne.

Garaż dla pracowników z nowym oświetleniem

oświetlenie dużych garażyPrezes nie był głuchy na prośby pracowników. On również uważał, że początkowo zainstalowane oświetlenie nie było wystarczające, choć prawda jest taka, że nikt nie miał problemów z włożeniem kluczyka do drzwi czy manewrowaniem samochodem. Mimo wszystko szef stwierdził, że lepiej jest w tym przypadku dmuchać na zimne. Zatrudniona została zewnętrzna firma, która miała wymienić oświetlenie. Od razu zabrali się do pracy i szło im to w naprawdę szybkim tempie. Każdy był na to przygotowany – w końcu oświetlenie dużych garaży było ich główną specjalnością. Skończyli swoją pracę na długo przed planowanym terminem. Prezes oraz wszyscy zainteresowani pracownicy poszli obejrzeć efekt ich pracy. Wyglądało to niesamowicie – wszystkie żarówki zostały wymontowane i zastąpione wydajniejszymi, w wielu miejscach zamontowano dodatkowe oświetlenie, którego wcześniej nie było. Prezes był zachwycony – powiedział, że za pracę którą wykonali należy im się bonus. Nie zapłacił im tyle, ile powinien – postanowił dołożyć dodatkowe pieniądze za to, że firma wyrobiła się przed terminem oraz wykonała swoją pracę tak dobrze. W podziękowaniu przysłali oni ogromne kosze słodyczy dla wszystkich naszych pracowników. Współpraca z nimi była naprawdę przyjemna.

Teraz nikt już nie narzeka na oświetlenie naszego garażu. Nawet w środku nocy jest tam widno jak w dzień. Nie byłoby to możliwe gdyby nie naprawdę profesjonalna firma, która spisała się na medal podczas pracy dla nas. Wiedzieliśmy, kogo możemy polecać znajomym i rodzinie.

Related Posts