telewizja przemysłowa ip

Gdy tylko moje dziecko się urodziło zastanawiałam się do jakiej szkoły go poślę. Zależało mi na tym, aby poziom edukacji był dobry, ale także znajdowała się w bezpiecznej okolicy.

Telewizja przemysłowa była potrzebna w szkole

telewizja przemysłowa ipJednak wiadomą sprawą było, że przez tyle lat zanim dziecko wybierze się już do szkoły minie dużo czasu. Gdy przyszedł właśnie ten moment okazało się, że życie weryfikuje wszystko co człowiek tylko sobie założy. Zdecydowałam się na szkołę, która nie była zbyt popularna w naszym mieście. Znałam jednak tamtejszego dyrektora i wiedziałam, że on sam widzi potencjał w tej placówce. Nie myliłam się. Zaraz w połowie września została zamontowana telewizja przemysłowa ip. Kamery znajdowały się na korytarzach, bibliotece a także innych miejscach, które często dzieci odwiedzały. Co ciekawe niedługo potrwała także świetna innowacja. Monitoring ahd wykorzystywany w szkole dał szansę podglądania rodzicom co dzieje się akurat na korytarzach. Umożliwiała to antena cb lemm bowiem falami radiowymi niosła ona przekaz. Wielu rodziców bardzo się cieszyło, bowiem nie wierzyli, że ich dzieci zachowują się w taki a nie inny sposób. Sprzęt lemm idealnie pasował do tego, aby znajdować się w szkole. Spełniał swoje funkcje, z czego zarówno rodzice jak i dyrekcja szkoły była bardzo zadowolona. Co ciekawsze dyrektor postanowił iść o krok dalej i wyposażył pracowników w anytone, czyli potocznie mówiąc walkie talkie. Gdy któryś z pracowników zauważył coś niepokojącego mógł wysłać komunikat do stróża siedzącego przy monitoringu a on weryfikował.

Dyski do rejestratorów, które zapisywały cały obraz w razie potrzeby były dostępne dla rodziców. Cieszę się, że moje dziecko poszło do tej szkoły. Teraz każdy rodzic chce, aby przyjęto tam jego pociechę ze względu na dobre bezpieczeństwo.

Więcej informacji o monitoringu i jego montażu na stronie: www.merx.pl

Related Posts