przeprowadzka

Pamiętam jak dziś swoją pierwszą przeprowadzkę. Z domu moich rodziców do kupionego za własne pieniądze mieszkania. Wbrew pozorom miałem całkiem sporo swoich rzeczy do zabrania. Do nowego lokum musiałem przewieźć meble, sprzęt elektroniczny i całą biblioteczkę swoich książek. A to i tak nie wszystko. Pamiętam, że cała przeprowadzka zajęła mi jeden dzień.

Do przeprowadzki wynająłem firmę

przeprowadzka w WarszawiePrzy mojej pierwszej przeprowadzce miałem trochę utrudnione zadanie, ponieważ nie miałem żadnego samochodu, którym można byłoby przewozić jakieś większe rzeczy. Na jeden dzień nie opłacało się pożyczać samochodu, z zresztą nie za bardzo miałem nawet od kogo pożyczyć. Ktoś mi wtedy podpowiedział, że są firmy, które specjalizują się w przeprowadzaniu. To normalne firmy transportowe, które zajmują się wszystkim za mnie. Muszę przyznać, że z pomocą takiej firmy przeprowadzka w Warszawie nie stanowi najmniejszego problemu. Rano w umówiony dzień podjechał samochód z dwoma pracownikami. Nawet nie zdążyłem powiedzieć co trzeba zabrać, a pierwsze rzeczy już znalazły się na pace samochodu dostawczego. Wszystko zostało przetransportowane szybko i sprawnie, pomimo, że po stolicy jeździ się dosyć topornie. Zapamiętałem z tej swojej pierwszej zmiany mieszkania, że przeprowadzka może być naprawdę bezproblemowa. Jednak największą niespodziankę miałem, kiedy trzeba było za wszystko zapłacić i okazało się, że to były jakieś śmieszne wówczas pieniądze. Jak za taki komfort i pomoc to warto było zapłacić nawet więcej.

Kiedy pierwszy raz się przeprowadzałem na własne mieszkanie nie wiedziałem jak to wszystko przewieźć z miejsca na miejsce. Dobrze, że znajomy polecił mi firmę organizującą kompleksowo przeprowadzki. Kilka godzin pracy i jazdy po mieście wystarczyło, żeby wszystko przetransportować pod wskazany adres.

Related Posts