Od piętnastu lat jestem stomatologiem. Mam swój własny gabinet, który jest profesjonalnie wyposażony. Wszystko kupowałam sama. Zapewniam swoich pacjentów, że będą mieli leczone zęby na najwyższym poziomie. Zazwyczaj sa zadowoleni z usług dentystycznych.

Zęby leczone pod profesjonalnym mikroskopem

leczenie zęba pod mikroskopemMam wydzielony gabient do robienia zdjęć rentgenowskich. To na pewno ulepsza analizę stanu zębów. Oprócz tego moim oczkiem w głowie jest profesjonalny mikroskop, który zdecydowanie pomaga mi w leczeniu nawet najmniejszych ubytków, oraz zajrzenie do zakamarków zęba, które nie są widoczne gołym okiem. Uważam, że leczenie zęba pod mikroskopem powinno być najwyższym standardem każdego gabinetu. Sama mam dwa mikroskopy. Oprócz mnie pracuje tutaj jeszcze jeden stomatolog, którego zatrudniłam, by leczył zęby dzieciom. Mam tak dużo pacjentów, że nie dałabym rady sama wszystkiego ogarnąć. Mikroskopu używam przeważnie podczas leczenia kanałowego, gdy muszę zajrzeć do kanałów zęba. Leczenie kanałowe jest drogie dla pacjentów i wymaga od nich przyjścia na kilka wizyt. Zdaję sobie sprawę, że leczenie musi zostać przeprowadzone profesjonalnie, bez najmniejszego błędu. Pacjenci są zazwyczaj w pozytywnym szoku, gdy widzą mikroskop u dentysty. W szczególności małe dzieci sa podekscytowane tym sprzętem. Zakup mikroskopów wymagał ode mnie przejrzenia różnych ofert sprzedażowych. Zależało mi na tym, by zakupić naprawdę profesjonalny sprzęt.

Jestem ogólnie bardzo zadowolona z moich mikroskopów. Nie mam do nich żadnych zastrzeżeń. O wiele lepiej leczy mi się zęby pod mikroskopem, niż bez niego. Pacjenci są również zadowoleni z tego, że profesjonalnie podchodzę do leczenia zębów. Mikroskop naprawdę jest niebędnym wyposażeniem mojego gabinetu stomatologicznego.

Related Posts