Mieszkam na nowym osiedlu. Tu mieszka w sumie chyba najwięcej rodzin z dziećmi.To bardzo dobrze bo ja z mężem też jesteśmy osobami młodymi, które mają dziecko które ma trzy lata. Także nasza córka będzie miała dużo rówieśników.

Nowy bezpieczny plac zabaw przed blokiem

producent bezpiecznych placów zabawZauważyłam, że przed blokiem zaczęło coś powstawać. Sąsiadka powiedziała mi, że będzie to plac zabaw dla dzieci. Zastanawiałam się tylko jak on będzie wyglądał bo jednak są też takie miejsca, które według mnie nie są bezpieczne i tam też dzieci nie powinny się bawić. Sąsiadka powiedziała mi jednak, że ma to stawiać producent bezpiecznych placów zabaw takich, które nadają się dla nawet małych dzieci. I ja obserwowałam to dokładnie jakie urządzenia zostaną tam postawione. Uważam bowiem, że jest to bardzo istotne. Na szczęście okazało się, że cały sprzęt jest bardzo bezpieczny i kolorowy. Gdy tylko ten plac zabaw powstał to poszłam tam z córką. Zresztą przyszli chyba wszyscy sąsiedzi, którzy mają małe dzieci. Dzieci bawiły się tam świetnie. Już takie starsze dzieci mogły się tam bawić a rodzice tylko patrzeć. Ja oczywiście za swoją córką jeszcze wszędzie chodzę. Ale myślę, że jest to na tyle bezpieczne miejsce i ona sobie nic tu nie zrobi, że już za jakiś czas będę mogła usiąść sobie na ławeczce obok. Na tym nowym placu zabaw jest zjeżdżalnia mała i duża. Jest też taki domek, w którym najchętniej bawią się dziewczynki. Jest też mała ściana wspinaczkowa, którą interesowali się wszyscy. Podłoże nie jest betonowe.

Nie wiem jaki to jest materiał ale jest po prostu miękki. Także kiedy nawet najmłodsze dziecko się przewróci to nic sobie nie zrobi. Są na tym placu też różne urządzenia do bujania się. Córka musiała oczywiście sprawdzić wszystko. I bardzo chętnie spędza tu czas.

Related Posts