Dziecięce gusta bardzo szybko się zmieniają. W jednym tygodniu kochają księżniczki, w następnym słodkie pieski, a w trzecim kotki. Trudno za tym nadążyć i kupować im odpowiednie rzeczy, które się im spodobają, ale też będą miały inne walory takie jak trwałość, czy przystępna cena. Z meblami zawsze jest najgorzej, bo wiadomo, że muszą przetrwać latami.

Wygodne i estetyczne łóżko

łóżko dziecięce 190x80Dziecko podobają się wymyślne kształty łóżeczek, które znudzą im się po góra roku i będą chciały je wymienić. Z drugiej strony eleganckie łóżka z ciemnego drewna nie są dla nich odpowiednie. Trzeba zawsze znaleźć złoty środek, choć nie jest to łatwe. Ja też chciałam kupić dla córki łóżko dziecięce 190×80, takie które posłuży przez wiele lat. córce oczywiście podobały się różowe łóżeczka z postaciami z filmów animowanych, a ja wolałam jakieś prostsze konstrukcje. W końcu jednak znalazło się łózko, które podobało się każdemu. Było niby proste, ale miało dekoracyjne wezgłowie w geometryczne wzory. Miało biały, uniwersalny kolor, a mimo to Mariannie się spodobało. Może to też zasługa tego że zostało przedstawione na wystawie z ładnym, intensywnie kolorowym zestawem pościeli. W każdym razie byłam zadowolona, że zakupy nam tam szybko poszło. Oczywiście nie mogliśmy wyjśc ze sklepu bez nowego kompletu pościeli, od razu kupiliśmy także materac do łóżeczka. Mebel składaliśmy razem z mężem jak tylko dostaliśmy paczkę z łóżkiem. Na szczęście skręcanie go nie było skomplikowane.

O dziwo Mariannie nadal łóżko się podoba. Do wezgłowia często przyczepia różne wstążeczki, kokardki, czy girlandy i w ten sposób zmienia jego wygląd. A ja się cieszę że jak trochę podrośnie to łóżeczko nadal będzie się dobrze prezentować i nie będzie takie dziecinne, jak bajkowe wzory.

Related Posts