Jeśłi nasz samochód jest uszkodzony i wiemy, że trochę czasu będzie musiał spędzić w warsztacie, nasz ubezpieczyciel powinien zapewnić nam samochód zastępczy. W Łodzi jest wiele wypożyczalni, które działają z ubezpieczycielami, zapewniając użytkownikom pojazdy tej samej klasy. Dzięki czemu użytkownik bardzo szybko może wymienić swój samochód na ten czas, a wypożyczalnia zarabia.

Wypożyczalnia samochodowa, a polisa ubezpieczeniowa

wypożyczalnia samochodów w ŁodziJeżeli nasz samochód uległ na przykład kolizji i trzeba go oddać do warsztatu samochodowego, ubezpieczyciel powinien zapewnić nam samochód zastępczy. Wypożyczalnia samochodów w Łodzi współpracuje z ubezpieczycielem, dzięki czemu już tego samego dnia możemy odebrać pojazd zastępczy. Samochody, które są tej samej klasy co nasz otrzymamy za darmo. Jeżeli przez jakiś tydzień lub dwa chcemy jeździć czymś lepszym, możemy dopłacić, dzięki czemu dopasujemy samochód do naszych potrzeb. Takie wypożyczalnie są bardzo dobre, ponieważ kiedyś otrzymywało się samochód od mechanika, a on często nie był tej klasy, jakiej wymagaliśmy. Prezes poważnego przedsiębiorstwa nie chce jeździć budżetowym, miejskim samochodem, dlatego ma wybór w wypożyczalni. Marki samochodów są różne, ponieważ wypożyczalnia nie ogranicza się tylko do jednego producenta samochodów. Takie rozwiązanie jest najlepsze zarówno dla wypożyczalni, jak i osób, które jeżdżą ich pojazdami.

Wypożyczenie pojazdu po stłuczce to krótka chwila. Trzeba podać numer polisy ubezpieczeniowej, a wypożyczalnia skontaktuje się z ubezpieczycielem, który podejmie decyzję o finansowaniu pojazdu. W tym czasie nasze auto zupełnie za darmo jest naprawiane w warsztacie samochodowym. Takie rozwiązanie jest najwygodniejsze i trzeba o tym pamiętać, ponieważ stłuczki na drodze mogą się przydarzyć każdemu.

Related Posts