Waporyzacja jest znacznie bardziej zdrową alternatywą przyjmowania suszu CBD. Bowiem spalanie go w joincie, czy też lufce prowadzi do wydzielania się substancji kancerogennych i smolistych. Natomiast w przypadku waporyzacji nie dochodzi do spalania. 

Gdzie kupić vaporizery Pax?

vaporizer paxSusz konopny CBD jest coraz bardziej popularny i w związku z tym rosną też możliwości jego przyjmowania. Jednakże na pewno waporyzacja jest sposobem najbardziej efektywnym i bardziej zdrowym od palenia. Bowiem inhalujemy się nie dymem, a parą wodną, która ma zupełnie inny skład chemiczny i znacznie mniej toksycznych substancji. Vaporizer Pax to urządzenie, które doskonale nadaje się zarówno dla osób zaczynających przygodę z waporyzacją, jak i dla koneserów. Jego konstrukcja jest niezwykle solidna, toteż nawet upadek z dużej wysokości nie jest w stanie go uszkodzić. Pax jest jednym z najlepszych vaporizerów na rynku, co potwierdzają nie tylko testy, ale przede wszystkim opinie użytkowników. Jednak należy zaznaczyć, że Pax występuje w trzech wersjach, gdzie najtańsza kosztuje około siedmiuset złotych, a najdroższa niewiele ponad tysiąc. Te vaporizery najlepiej zakupić w internecie, bowiem sklepy online zawsze mają nieco niższe ceny. Przy wyborze urządzenia do waporyzacji nie należy się kierować wyłącznie jego ceną, ale przede wszystkim jakością i funkcjami, jakie posiada. Paxy są waporyzatorami, na które producent daje nam aż dziesięcioletnią gwarancję, co świadczy o tym, jak duża jest ich wytrzymałość.

Zdecydowanie nie warto inwestować w tańsze wersje vaporizerów, skoro za niewiele większe pieniądze możemy mieć zdecydowanie lepsze urządzenie, które może nam posłużyć dobre kilka lat. Pax to zdecydowanie jedna z najmocniejszych pozycji na polskim rynku waporyzatorów.

 

Related Posts