Do tej pory nie miałem pomysłu na logo swojej firmy. Od samego początku próbowałem sam się tym zająć, jednak nie wychodziło mi to. Nie chciałem wydawać pieniędzy na jakieś drogie projekty, bo czekały mnie jeszcze spore wydatki. Postanowiłem znaleźć jakiegoś taniego grafika.

Idealny projekt graficzny wykonany przez studenta

projekty graficzne szczecinWpadłem na genialny pomysł, żeby zatrudnić jakiegoś studenta, który wykonywał na zaliczenia projekty graficzne Szczecin miał jedną z lepszych uczelni w kraju i takie rozwiązanie miało sens. Nie miałem na uczelni żadnych znajomości i postanowiłem wywiesić ogłoszenie na tablicy informacyjnej. Na pewno był tam nie jeden student, który chciał sobie dorobić a projekt graficzny nie był trudny. Ja po prostu nie miałem pomysłu a taki student to zapewne wykonałby logo szybko i ciekawie. Na ogłoszeniu zostawiłem swój numer telefonu i liczyłem na szybki odzew. Tego samego dnia wieczorem zadzwonił do mnie student, którego od razu zatrudniłem. Miał wykonać dla mnie projekt graficzny logo. Podałem mu tylko dane mojej firmy a całą resztę miał wykonać sam. Pytał mnie co chciałbym umieścić w logotypie, jednak nie miałem pojęcia. Trafiłem na szczęście na dobrego grafika, ponieważ chłopak szybko zrobił dla mnie trzy projekty graficzne z logo. Każdy dość mocno się od siebie różnił, co było dobre, bo dzięki temu miałem z czego wybierać. Zdecydowałem się na logo w czerwono niebieskich kolorach, bo było najciekawsze. Chłopakowi zapłaciłem więcej, bo się postarał.

Bardzo mi się podobało moje nowe logo. Czegoś takiego właśnie szukałem. Z usług tego chłopaka jeszcze często korzystałem, ponieważ wykonywał bardzo profesjonalne projekty graficzne. Firma moja rozwijała się powoli, ale płynnie a to było dla mnie sprawą najważniejszą.

Related Posts