Urodziny to chętnie obchodzona uroczystość. Trudność w jej świętowaniu polega na powtarzalności upominków i sposobu obchodzenia. Dlatego z czasem zaczynamy ograniczać się do zakupu czekoladek i bukietu kwiatów w prezencie, do zwykłej kawy i sernika zamiast tortu ze świeczkami. Bywają jednak takie urodziny, które wymagają szczególnej organizacji.

Jaką salę warto wybrać na przyjęcie okolicznościowe w Krakowie

przyjęcia okolicznościowe krakówMama Marty tego lata obchodzić będzie swoje 50-te urodziny. To właśnie taki jubileusz, który warto byłoby szczególnie poświętować. Dlatego też wraz ze swoim bratem postanowiła zorganizować mamie przyjęcie niespodziankę. W Internecie pod hasłem „przyjęcia okolicznościowe Kraków” wyszukało się kilkanaście sal.Wybrali te najbliżej swojego miejsca zamieszkania i obdzwonili, żeby popytać o ich oferty. Wybrali dość drogą opcję, jednak sala była polecana na wielu forach internetowych. Znana była z organizacji głównie rocznik ślubów i urodzin zarówno dzieci, jak i dorosłych. Nie miała też bardzo długich okresów oczekiwania na organizacje przyjęcia, ponieważ raczej nie obsługiwała wesel. Imprezę urodzinową zaplanowano na tydzień przed właściwą datą zdarzenia. Marta zaprosiła najbliższą rodzinę i znajomych mamy. Miał być to podwieczorek i kolacja połączone z kilkoma godzinami zabawy przy muzyce. Oczywiście obowiązkowo zamówiono tort, ogromny kosz kwiatów i ulubione tulipany mamy na stoły.

Przyjęcie trwało dłużej niż było to przewidziane w umowie, ponieważ wszyscy znakomicie się bawili. Obsługa była na tyle miła, że bez zbędnych uwag została na sali 2 godziny dłużej. Została za to naliczona symboliczna kwota. Personel spełniał wszystkie oczekiwania Marty – było profesjonalnie, z gustem i bez nieprzyjemnych niespodzianek. Wszystko dopięte na ostatni guzik. Marta także poleciłaby tę salę na organizację rodzinnej czy przyjacielskiej imprezy w Krakowie.

Related Posts