Siłownie zewnętrzne są bardzo modne w obecnych czasach, dlatego wiele osób postanawia je zamontować w swoich ogrodach. Poza tym montuje się je w każdym mieście, aby ludzie mieli miejsce do darmowego uprawiania sportu. Siłownie tego typu nie są drogie. oczywiście jest różnica między ceną sprzętu do siłowni zewnętrznej, a rurek do siłowni typu street workout. O tym właśnie opowiem.

Cena siłowni zewnętrznych

siłownia zewnętrzna - cenaJeśli mamy już taką siłownię, konserwacja będzie bardzo tania, dlatego nie warto o niej nawet wspominać. Jeśli interesuje nas nowa siłownia zewnętrzna – cena za sprzęt będzie się wahać w granicy od tysiąca pięciuset do trzech tysięcy złotych. Wszystko zależy od rozmiaru naszej siłowni. Jednak do tego dochodzą koszty montażu, czyli jakieś siedemset złotych wraz z robocizną. Siłownie zewnętrzne street workout są znacznie tańsze, ponieważ zestaw kupimy nawet za tysiąc złotych, a do montażu nie będzie potrzeba dodatkowych rzeczy, takich jak na przykład beton. Za montaż zapłacimy około czterystu złotych. Dwóch monterów powinno uwinąć się z takim zadaniem w przeciągu pięciu godzin. Takie siłownie mają inne zalety. Miedzy innymi chodzi o to, że nie trzeba ich konserwować. Nie ma również szans na to, że ktoś taką siłownię zniszczy. Warto jest o tym pamiętać, ponieważ w warunkach publicznych trzeba montować takie rzeczy, które będą odporne na wszelkie akty wandalizmu.

Ceny nie są szczególnie duże, ponieważ jest to wydatek jednorazowy. Warto jest mieć takie miejsce, w którym faktycznie można bezproblemowo poćwiczyć. Wiele osób inwestuje w takie siłownie na swoich posesjach, aby mieć do nich wyłączny dostęp. Nie jest to głupi pomysł. Na pewno sport przyda się w życiu każdego człowieka, bez względu na jego wiek lub codzienny tryb życia.

Related Posts