Od lat poszukiwałam odpowiedniego kremu do swojej skóry. Mam skórę delikatną skłonną do występowania alergii oraz podrażnień. Przez lata poszukiwań wypróbowałam naprawdę bardzo dużo specyfików. Jednak dopiero ostatnio natrafiłam na krem, który działa na wiele problemów skórnych.

Kosmetyki dotleniające skórę

krem z ozonemW swoich poszukiwań zawsze kierowałam się kilkoma zasadami. Przed zakupem danego specyfiku szukałam opinii o danym produkcie w internecie oraz w wśród bliskich i dalszych znajomych. Przy takich poszukiwaniach właśnie znalazłam ciekawy produkt polecany przez wiele osób. Kosmetyki z ozonem mają bardzo szerokie zastosowanie. Oprócz pielęgnacji delikatnej skóry kremy zawierające ozon stosowane mogą być w leczeniu różnego rodzaju ran, infekcjach beztlenowych, opryszczkach czy odleżynach. Wielu używa maści z ozonem na choroby grzybicze oraz owrzodzenia. Leczniczy krem z ozonem ma w swoim składzie najczęściej oliwę z oliwek, która zapewnia długotrwałość specyfików. Maści, kremy i oleje zawierające ozon mają działanie silnie dezynfekujące oraz regenerujące skórę. Kremy z ozonem mają działanie kojące, łagodzące i rewitalizujące skórę. Oliwa z oliwek zatrzymuje gaz, gdyż kwasy tłuszczowe z oliwy wiążą ozon. Gaz uwalnia się dopiero podczas nakładania produktu na skórę pod wpływem kontaktu powietrza i wody w tkankach skóry. Ozon przenika głęboko w strukturę skóry odżywiając ją i dotleniając. Dzięki temu chora skóra może szybciej się regenerować i wraca do lepszej kondycji. Kosmetyki mają delikatną konsystencję, dzięki czemu łatwo się aplikuje.

Moja delikatna skóra faktycznie po tym jak zaczęłam stosować kosmetyki z ozonem stała się o wiele bardziej odporna na występowanie wysypek i różnego rodzaju alergii. Teraz mam krem, który w stu procentach zaspokaja potrzeby mojej wrażliwej skóry.

Related Posts