Wiele osób nie wyobraża sobie wakacji bez opalania, bo słońce jest nieodzownym elementem każdego urlopu. Jednak trzeba pamiętać o tym, że piękna, złocista opalenizna jest kosztem zdrowia naszej skóry, gdyż słońce przyśpiesza jej starzenie.

W jakiej formie są produkty firmy Alphanova?

alphanova sunNie od dziś wiadomo, że przed promieniowaniem słonecznym trzeba chronić naszą skórę, gdyż sama nie jest w stanie się obronić. Nadmierna ekspozycja na słońce może prowadzić do poparzeń lub nawet raka skóry. Dlatego jeżeli nie musimy, to lepiej nie wychodźmy na słońce, a jeżeli już jest to konieczne, to trzeba użyć kremu ochronnego. Najlepsze są Alphanova Sun w formie sprayu, który łatwo się rozprowadza na skórze. Zaletą tego kosmetyku jest bez wątpienia naturalny skład, w którym znajdziemy między innymi olej kokosowy i olejek monoi, które odpowiadają za nawilżenie, zmiękczenie i wygładzenie skóry. W składzie ma on aż trzydzieści dwa procent surowców pochodzących z upraw ekologicznych. Może być stosowany przez dzieci i osoby o wrażliwej skórze, ponieważ jest hipoalergiczny. Nie posiada żadnych szkodliwych substancji ani chemicznych filtrów. Spray ma przyjemny, delikatny zapach wanilii, więc jego aplikacja jest miłym doznaniem. Wygodne opakowanie sprawia, że można go wszędzie ze sobą zabierać. Ponadto spray jest łatwy w aplikacji i szybko się wchłania. Firma Alphanova jest znana na polskim rynku już od wielu lat i cieszy się dużym zaufaniem klientów, dlatego też jej produkty są często polecane przez lekarzy.

Skóra dzieci jest bardzo delikatna i podatna na poparzenia, dlatego każde wyjście z domu w sezonie letnim powinno być poprzedzone nałożeniem grubej warstwy kosmetyku z filtrami przeciwsłonecznymi. Każdy z na lubi słońce, ale nit nie chce mieć potem problemów skórnych.

 

Related Posts