Wszyscy wiemy, że skorzystanie z usług specjalisty w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia, nie jest łatwe. Na początek trzeba zdobyć skierowanie od naszego lekarza rodzinnego, ewentualnie lekarza prowadzącego w przypadku pobytu w szpitalu. Potem należy zarejestrować się na wizytę w odpowiedniej poradni specjalistycznej. Najczęściej nie można się tam dodzwonić, a podczas osobistej wizyty, odstoimy swoje w gigantycznej kolejce. Finalnie zostaniemy wpisani na długą listę oczekujących. Prawdopodobnie do wizyty u lekarza specjalisty dojdzie zatem za kilka miesięcy.

Zalety prywatnej służby zdrowia

polecane specjalistyczne gabinety lekarskieZ powyższego jasno zatem wynika, że niejednokrotnie musimy szukać specjalisty na własną rękę. Owszem, zapłacimy za tę wizytę, ale przynajmniej ominiemy niekończące się kolejki. Zaoszczędzimy więc sporo czasu i nerwów. A do tego polecane specjalistyczne gabinety lekarskie oferują najwyższą jakość świadczonych usług. Gabinety te są nowocześnie wyposażone, dysponują niezbędnym sprzętem. Specjaliści w nich przyjmujący, cechują się natomiast niesamowitym profesjonalizmem i oddaniem. Możemy mieć pewność, że nasza sprawa zostanie załatwiona z najwyższą, możliwą starannością. Dodatkowo, wybierając prywatne gabinety, wszystkie nasze problemy załatwimy w jednym miejscu, ponieważ najczęściej wielu specjalistów znajduje się w jednym budynku. Możemy zatem umówić się tak, by za jednym zamachem odwiedzić dentystę, kardiologa, okulistę i poddać się badaniu rtg klatki piersiowej. W ciągu kilku godzin załatwimy wszystkie niezbędne badania profilaktyczne.

Warto zatem przemyśleć czy korzystanie z usług specjalistów w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia jest opłacalne. Moim zdaniem to źle pojęta oszczędność. Nic za to nie płacimy, ale tracimy czas, nerwy i zdrowie, a zatem to, co w życiu najcenniejsze.

Related Posts