Mając trochę więcej gotówki ma się otwartą drogę do zarobienia jeszcze większych pieniędzy. Pomysłem na pomnażanie oszczędności są nieruchomości, które praktycznie nigdy nie tracą na wartości. Można kupić mieszkanie i je wynajmować. Nie dość, że nie straci na wartości to jeszcze przyniesie spory dochód z wynajmu. Najbardziej opłaci się kupować kawalerki.

Kawalerka zawsze znajdzie najemcę

kawalerki na sprzedaż poznańKupowanie mieszkań na wynajem może dać wieloletnie dochody, z których można naprawdę dobrze żyć. Największym popytem cieszą się kawalerki, ze względu na swoje niewielkie rozmiary. Każda kawalerka znajdzie swojego najemcę, a są to najtańsze mieszkania na rynku. Za cenę jednego dużego mieszkania można przecież kupić dwa mniejsze. A o wiele łatwiej znaleźć najemcę na małą kawalerkę, aniżeli na duży i przestronny apartament. Kawalerki na sprzedaż Poznań to naprawdę najlepsza inwestycja z gwarancją pomnażania zainwestowanego kapitału. Dzisiaj kupno kawalerki do wynajmu to naprawdę nie jest jakaś ogromna inwestycja. Jeśli dobrze się poszuka można znaleźć taką nieruchomość za cenę około stu tysięcy złotych. Do tego należy sobie doliczyć koszty remontu i umeblowania, ale to przecież tylko kawalerka, więc te koszty też nie będą zbyt wysokie. W dużym mieście kawalerkę można wynajmować za cenę zaczynającą się od tysiąca złotych w górę. Wystarczy więc około dziesięciu lat, żeby inwestycja w zakupienie takiej nieruchomości całkowicie się zwróciła.

Wynajmowanie mieszkań to pewny biznes, który może być sposobem na życie. Wystarczy kilka takich nieruchomości, żeby zostać rentierem żyjącym tylko z wynajmu. Najlepiej opłaca się wynajmować kawalerki, ponieważ ich nabycie wymaga niewielkiego wkładu finansowego. Nawet jeśli kupimy ją na kredyt to w ciągu kilku lat spokojnie spłacimy go z wynajmu.

 

Related Posts