Kiedyś miałem swoją firmę remontową, ale jakoś miałem mało zleceń i postanowiłem zamknąć firmę. To był dobry krok, gdyż dzięki temu pracuję u przedsiębiorcy, który dobrze mi płaci. Teraz to zarabiam porządne pieniądze i stanąłem na nogi.

Lubię przeprowadzać montaż rolet zewnętrznych

rolety zewnętrzne oferowane w SzczecinieZawodowo montuję rolety zewnętrzne oferowane w Szczecinie i praca ta zdecydowanie mi odpowiada. Często jestem na wyjazdach i pracuję w różnych biurach czy domach prywatnych. Zanim jednak zacząłem się tym zajmować to musiałem odbyć kurs przygotowawczy. Prezes potrzebował ludzi z doświadczeniem a ja takiego nie posiadałem. Zainwestowałem w kurs, który przygotował mnie do pracy w tym zawodzie. Teraz to jestem pierwszorzędnym specjalistą i nie ma rolet, których nie potrafiłbym założyć. Oczywiście montuję nie tylko rolety zewnętrzne oferowane w Szczecinie, ale również żaluzje, plisy a nawet roletki. Lubię to zajęcie i wykonuję je z ogromną pasją. Klienci zresztą to zauważają, ponieważ raz klient powiedział mi, że pierwszy raz widzi człowieka, któremu praca sprawia aż tyle przyjemności. To była miła uwaga i cenna dla mnie. Prezes oczywiście się o tym dowiedział, bo to był jakiś jego kontrahent i on także nie omieszkał mnie pochwalić. Uznałem, że to dobry moment, by poprosić o podwyżkę. Wykonuję najwięcej montaży ze wszystkich i przoduję w całej firmie. Poszedłem do prezesa i powiedziałem, że chciałbym zarabiać więcej. Mam poczekać parę dni na jego decyzję a w międzyczasie nadal robię swoje z takim samym zaangażowaniem.

Podwyżka rzecz jasna została mi przyznana a jej kwota zaskoczyła mnie samego. Co prawda nie powiedziałem ile chciałbym dostać, ale aż tyle to się nie spodziewałem. Zarabiam teraz prawie dwa razy więcej niż na początku. Jest idealnie.

Related Posts