Po wyprowadzce do dużego miasta, moja skóra na twarzy zaczęła dosłownie wariować. Jednego dnia potrafiło mnie wysypać, jak podczas ospy, a drugiego przesuszyć, jakbym spędziła tydzień na pustyni. Postanowiłam dołożyć wszelkich starań, aby doprowadzić swoją twarz do porządku.

Doskonały kosmetyk zawierający aloes

kosmetyki z aloesemPoczątkowo używałam pierwszych lepszych kosmetyków, jakie znalazłam w drogeriach, jednakże takim działaniem tylko pogorszyłam swój stan. Nie miałam pojęcia, że jestem uczulona na chemiczne związki zawarte w typowych kosmetykach i byłam z tego powodu bardzo niezadowolona, bowiem wiedziałam, że teraz muszę poświęcić bardzo dużo czasu i uzbroić się w cierpliwość, zanim znajdę takie kosmetyki, które zadziałają i nie zaszkodzą mojej twarzy. Przyjaciółka jednak poleciła mi zacząć od maseczek z aloesem, które nadają się do każdego rodzaju cery. Rzeczywiście, już po pierwszej maseczce poczułam, że moja skóra jest bardziej nawilżona, miła w dotyku i jakby jędrniejsza. Od tamtego momentu nie tylko coraz częściej zaczęłam stosować maseczki aloesowe, ale także zakupiłam różnorakie kosmetyki z aloesem i nie tylko te do twarzy! Znalazłam bowiem w internecie świetny sklep w którym można dostać całą serię przeróżnych kosmetyków wytwarzanych na bazie aloesu i nie zawierających szkodliwych dla mojej skóry chemii! Zakupiłam masła do ciała, olejki, kremy, a nawet dezodorant! Ten ostatni kosmetyk naprawdę mile mnie zaskoczył! Dotychczas używałam mocnych antyperspirantów i choć nadal się pociłam, to przynajmniej nie było ode mnie czuć przykrej woni.

Odkąd jednak mam dezodorant aloesowy, moja skóra na co dzień jest sucha, a ja nie tylko przepięknie pachnę, ale wreszcie mogę zapomnieć o plamach pod pachami! Jestem bardzo usatysfakcjonowana z każdego kosmetyki na bazie aloesu, jaki dotychczas zakupiłam i naprawdę polecam przetestować je każdej kobiecie, nie tylko tym uczulonym na chemię w kosmetykach!

Related Posts