Kross jest polską firmą produkującą rowery oraz osprzęt. Jest na rynku od ponad trzech dekad, dzięki czemu wyrobiła sobie mocną pozycję i nie mówimy tylko o polskim rynku, bo jednoślady tej marki są eksportowane niemal na cały świat.

Górskie Levele 8.0 od Krossa

kross level 8.0Jak powszechnie wiadomo, najbardziej pożądanymi rowerami na rynku są te górskie. Nie ma się czemu dziwić, albowiem są one najbardziej uniwersalne i nadają się zarówno dla pań, jak i panów. Kross oferuje nam aż dwie serie rowerów górskich: Level oraz Hexagon. Przy czym Levele są jednośladami z nieco wyższej półki, w których możemy spodziewać się lepszego osprzętu i wyposażenia. Jednym z najpopularniejszych rowerów w tej serii jest „ósemka”, która łączy w sobie to, na czym każdemu klientowi zależy najbardziej – najwyższą jakość z rozsądną ceną. Zwłaszcza, że sezon ma się ku końcowi i nadchodzi czas wyprzedaży, więc będzie wiele możliwości, by nabyć Levela 8.0 w jeszcze bardziej korzystnej cenie niż aktualnie. Kross Level 8.0 jest propozycją dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych cyklistów, ponieważ osoby początkujące raczej nie będą w stanie wykorzystać pełnego potencjału tego jednośladu. Jednak oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, jeśli taki ktoś chce kupić „ósemkę”, bowiem sprawdzi się w rękach każdego. Jeżeli chodzi o to, gdzie najlepiej kupić Krossa, to polecamy sklepy internetowe, gdyż mają najbardziej urozmaicony wybór oraz najbardziej korzystne ceny. Do tego należy dodać iż bardzo często organizują różnego rodzaju promocje.

„Ósemka” jest modelem, w którym znajdziemy osprzęt najlepszego japońskiego producenta, toteż napęd oraz przerzutki są jego mocnymi atutami. Warto podkreślić także obecność hydraulicznych hamulców tarczowych, które sprawdzą się na każdej nawierzchni.

Related Posts