Na rynku znajdziemy bardzo dużo rowerów elektrycznych, jednak nie wszystkie są godne polecenia. Natomiast zupełnie inaczej jest w przypadku modelu Fullseven od Haibike. To e-rower, który jest doskonałym reprezentantem w swojej kategorii. 

Jaki rower elektryczny wybrać?

haibike fullsevenJeżeli planujemy zakup roweru elektrycznego, warto sprawdzić ofertę firmy Haibike, ponieważ jest ona jednym z liderów w produkcji tego rodzaju jednośladów. Jej rowery to wysokiej jakości pojazdy stanowiące hybrydę roweru górskiego wysokiej klasy z jednośladem o napędzie elektrycznym. Wyszło z tego naprawdę ciekawe połączenie, czego potwierdzeniem jest model Fullseven. Jego bazą jest solidna, ale bardzo lekka aluminiowa rama, wsparta na dwudziesto ośmio calowych kołach. Natomiast jego sercem jest markowy silnik. Gwarantuje on nie tylko najlepszy moment obrotowy, ale zapewnia także doskonałe osiągi nawet na trudnych trasach. A zauważmy, że Haibike Fullseven to rower dla osób, które lubią adrenalinę. Mówi też o tym jego agresywny, sportowy design, który po prostu musi się podobać. E-rower to spory wydatek, znacznie większy niż zakup zwykłego roweru górskiego wysokiej klasy. Dlatego też wiele osób korzysta ze sprzedaży ratalnej, która jest dostępna w już niemal każdym sklepie. Natomiast jeśli chcemy kupić Fullseven taniej, to najlepiej poszukać go w internecie, bowiem w sklepach stacjonarnych zdarza się, że jest droższy nawet o tysiąc złotych. A taka kwota może być przecież zagospodarowana na dodatkowy osprzęt, czy też porządny kask.

Pamiętajmy, że rowery elektryczne rozwijają prędkość do dwudziestu pięciu kilometrów na godzinę. To sporo, zwłaszcza, że podczas bardzo szybkiej na rowerze górskim rozwiniemy prędkość dużo mniejszą. Fullseven sprawdzi się w każdym terenie i przy każdej pogodzie. 

 

Related Posts