Zbliżają się urodziny mojej babci i razem z rodziną planujemy zakupić jej wygodny pojazd elektryczny. Babcia ma już osiemdziesiąt lat, a co za tym idzie – coraz większe problemy z poruszaniem się. Jej najlepsza sąsiadka kupiła sobie taki skuter elektryczny i babcia ciągle o tym cudownym pojeździe opowiada. Zaraz zorientuję się ile on może kosztować i czy jest możliwość płatności ratalnej.

Wygodne pojazdy elektryczne dla osób starszych

wygodny inwalidzki skuter elektrycznyZnajoma poleciła mi tani sklep medyczny, w którym można dokonać zakupów wyłącznie online. Przejrzę sobie dokładnie ofertę sprzedażową i postaram wybrać jakiś ciekawy model pojazdu. Zależy mi na tym, aby pojazd posiadał koszyk na zakupy, niezawodny akumulator oraz amortyzatory. Taki wygodny inwalidzki skuter elektryczny można już kupić od dwóch tysięcy złotych. Szczególnie przypadł mi do gustu niebieski model z pojemnym koszem i skórzanym fotelem. Skuter posiada najlepszy rodzaj akumulatora, duże koła i nowoczesny panel. Oświetlenie jest typu LED, co mnie bardzo cieszy. Pojazd może osiągnąć maksymalną prędkość dwudziestu kilometrów na godzinę, więc babcia mogłaby przyjechać do mnie w ciągu piętnastu minut. Istnieje możliwość płatności ratalnej, więc rozłożę kwotę na sześć rat po pięćset złotych miesięcznie. Dostawa jest darmowa i ekspresowa – na skuter poczekam tylko dwa dni. Pojazd jest objęty pięcioletnią gwarancją i darmowym serwisowaniem.

Złożyłam zamówienie, z którego jestem bardzo zadowolona. Sześć członków rodziny ma się dołożyć do tego prezentu, czyli wyjdzie na to, iż każdy wyda około czterystu złotych. Mam nadzieję, że babcia będzie zachwycona skuterem i poczuje się bardziej pewna siebie i niezależna. Chciałabym, aby znowu zaczęła żyć aktywnie, tak jak zawsze lubiła. Skuter inwalidzki powinien jej w tym pomóc.

 

Related Posts