folia one way vision

Wszyscy z daleka od razu zauważył różnicę, ale zacznę od początku, Na mojej wsi są tylko trzy sklepy, Są od siebie oddalone o około piętnaście kilometrów więc każdy ma swój zasięg klientów. Mój sklep rodzina ma od pokoleń. Jest w nim wszystko, od drogerii, po piekarnię aż do mięsnego.

Czy roll up będzie się opłacał?

folia one way visionMamy dział spożywczy, trochę ubrań. Nie jest to żaden sklep sieciowy tylko nasza prywatna marka wyrobiona dzięki zaufaniu i ciężkiej pracy każdego dnia. Tak więc kiedy zobaczyłam, że hipermarket postanowił otworzyć swoją filię u nas na wsi o mało co nie wylądowałam w szpitalu. Przejęłam się tym bardzo bo co mam zrobić, to moje jedyne źródło dochodu. Ludzie zaczęli mi mówić, że mam przywiesić na drodze banery. Nie wiedziałam początkowo co to właściwie jest baner, ale mi wytłumaczyli. Rzeczywiście kiedy to zrobiłam klienci zanim zobaczyli wielki szyld na którym była folia one way vision, najpierw przed zakrętem widzieli moje banery, co prawda prowizoryczny, ale spełniał swoje zadanie, więc przed zakrętem ludzie skręcali w lewo. Potem przeklinali bo okazywało się, że tuż obok jest wielki market, ale ja na tym zyskałam więc wykorzystałam ten zakręt dla siebie. Potem ktoś zaproponował mi roll up – Poznań a na szybach jest folia monomeryczna z zabawnymi grafikami. Poznań jest niedaleko więc wykorzystaliśmy do tego herb miasta i też jest na naszej grafice. Mam nadzieję, że jakoś uda mi się przetrwać bo szczerze mówiąc powoli mieszkańcy wsi jeżdżą do tego marketu. Ja tam nigdy nie pojadę choćby nie wiem co. Myślę, że to ostatnie miesiące mojego sklepu i żaden baner nie pomoże, bo widziałam, że rozpoczęto stawianie znaków informacyjnych o sklepie i dokładne mapy.

Nikt nie zakręci w lewo do mojego sklepu i mam o wiele mniejszy asortyment. Na początku to nie grało roli, ale widzę znaczny spadek w miesięcznych obliczeniach. Powoli przygotowuję się do tego, że zamknę mój interes, a wtedy wyjadę do miasta. Poznań jest blisko więc będę dojeżdżać albo się przeniosę tam zupełnie, może zacznę studia albo poznam nowych przyjaciół. Tak zamierzam.

Related Posts