Koszty samochodu, który chcemy wynająć zależą głównie od rodzaju pojazdu, a także terminu, w którym będziemy eksploatować pojazd. Czasami na koszty mogą również wpłynąć dodatkowe urządzenia, które wynajmujemy, a także miejsce zwrotu pojazdu. Niektóre wypożyczalnie oferują również tańszy wynajem dla kierowców, którzy od wielu lat posiadają prawo jazdy.

Czego wymaga wypożyczalnia samochodów w Kielcach?

wynajem aut w KielcachBardzo często wypożyczalnia samochodów oprócz podstawowych kwestii związanych z wynajmem również wymaga od klienta posiadania karty kredytowej, na której zostanie zablokowana kaucja za wynajem auta. Wypożyczalnia oferująca wynajem aut w Kielcach zazwyczaj pobiera kaucję zwrotną podczas podpisywania umowy o wynajem. Bardzo często wypożyczalnie oferują wynajem pojazdu, który posiada ubezpieczenie OC oraz ac, a także NNW. W zależności od rodzaju samochodu cena będzie wahać się w przedziale od kilkuset złotych do kilkudziesięciu. Najczęściej samochody osobowe będziemy mogli wynająć w cenie od 50 do 200 zł za dobę. Pojazdy wyposażone w automatyczną skrzynią biegów najczęściej będą nas kosztować około 200 zł za dobę, ale cena będzie znacznie niższa, kiedy decydujemy się na wynajem długoterminowy. Właściciele dużych firm decydują się również na to, aby wynająć kilka samochodów dostawczych oraz vanów i przy wynajmie kilku pojazdów zawsze mamy zdecydowanie lepsze warunki zaproponowane przez wypożyczalnie aut.

Kiedy wynajmujemy samochód z wypożyczalni to możemy również skorzystać z dodatkowych usług i wynająć system nawigacji GPS oraz fotelik dla dziecka, a także podstawienie wybrane przez nas miejsce. Dla osób, które nie posiadają prawa jazdy, możliwy jest również wynajem samochodu wraz z doświadczonym kierowcą i jest to najlepsze rozwiązanie na śluby oraz wyjazdy firmowe.

Related Posts