Jeżeli chcemy zachować higieniczną czystość naszego mieszkania, musimy powziąć zdecydowane kroki i zdecydować się na profesjonalny zabieg odkażający. Najczęściej jest nim ozonowanie, czyli o sposób zapewne mało słyszeliście. 

Czy warszawscy specjaliści ozonują mieszkania? 

ozonowanie mieszkania warszawaJednak zanim przejdziemy do tego, czym jest zabieg ozonowania, proponujemy małe wprowadzenie, w którym wyjaśnimy, co jest jego podstawą. A jest nią ozon, niewidoczny gaz, który jest bardzo silnym utleniaczem, co znaczy tyle, że wykazuje silne działanie odkażające, aseptyczne i biobójcze. Po chlorze, jest uznawany za najskuteczniejszy środek odkażający. Jednak w przeciwieństwie do niego, jest dużo bardziej bezpieczny. Można go używać w pomieszczeniach mieszkalnych i nie powoduje absolutnie żadnego, niekorzystnego działania. Czemu? Otóż ozon, już po dwudziestu minutach ulega rozpadowi, zmieniając się w tlen i nie wykazując właściwości utleniających. Dzięki temu, możemy wejść do ozonowanych pomieszczeń, właśnie po tym czasie. Zatem jeśli zainteresowało nas ozonowanie mieszkania Warszawa jest strzałem w dziesiątkę. Znajdziemy tu wiele firm, zajmujących się dezynfekcją, w tej formie, ale także dużą ilość tych, które świadczą usługi wyłącznie z użyciem ozonu. Dlatego pamiętajmy, by wybierać i najlepszych i najbardziej skutecznych fachowców, sami musimy ocenić, po której stronie jest ich więcej. Ozonowanie zabija niemal sto procent mikroorganizmów i drobnoustrojów, a to wszystko w niecałą godzinę, jednak oczywiście w zależności od powierzchni, danego mieszkania. 

Zabiegi odkażające mieszkania robią się coraz bardziej popularne. Ozonowanie wiedzie tu zdecydowany prym. Klienci uważają je za najszybszy i najbardziej efektywny sposób na oczyszczanie swojej przestrzeni życiowej z wolnych rodników, alergenów i bakterii.

Related Posts