Ślub był dla mnie tak ważnym wydarzeniem, że postanowiłem od razu zapoznać się z ofertą różnych fotografów, którzy działali w moim mieście. Postanowiłem zapoznać się z portfolio różnych fotografów, aby sprawdzić, czy faktycznie dobrze sobie radzą przy fotografii ślubnej.

Różni fotografowie na rynku

zdjęcia ślubne bydgoszcz

Zebrałem wszystkie oferty moich ulubionych fotografów, których znalazłem za pośrednictwem internetu i pokazałem wszystko mojej przyszłej żonie. Fotograf na ślub posiadać powinien jak dla nas wiele pozytywnych doświadczeń i klientów, którzy byli zadowoleni ze zdjęć, które są dostarczane po wydarzeniu. Zależało nam na zdjęciach nie samej imprezy, ale także detali, a po drodze stwierdziliśmy, że chcielibyśmy od razu wykonać sesję ślubną. Dobry fotograf na ślub na pewno podejmie się kompleksowej obsługi naszego zamówienia, o to byliśmy spokojni. Po długim namyśle wybraliśmy jednego chyba z tańszych fotografów, ale to tylko z tego względu, że posiadał on naprawdę bardzo fajne zdjęcia ślubne bydgoszcz w swojej galerii, a do tego faktycznie ceny były kosmicznie niskie. Dzięki temu mieliśmy dodatkowy budżet na na przykład przystrojenie kościoła, czy sali weselnej, a nawet mogliśmy zlecić za te pieniądze wykonanie profesjonalnej sesji po ślubie. Fotograf na ślub otrzymał więc od nas informację, gdzie odbędzie się to jakże ważne wydarzenie i powiedział, że przyjdzie nawet wcześniej, aby jeszcze zrobić parę zdjęć samego budynku i wystroju.

Bardzo nas ucieszyło takie profesjonalne podejście, a fotograf widać było, że się stara podejść do tematu sesji zdjęciowej jak najlepiej. Fotograf na ślub spisał się idealnie, a po tygodniu mogliśmy już zobaczyć efekty sesji zdjęciowej w postaci gotowych zdjęć, którą przesłał nam na skrzynkę mailową. Mogliśmy nawet część z nich wydrukować.

Related Posts