W końcu zdecydowaliśmy się na niewielki remont mieszkania. Zależało nam na tym, by je nieco odświeżyć i zmienić wystrój w niektórych pomieszczeniach. Mieliśmy nadzieję, że uda nam się stworzyć takie wnętrza, które będą bardziej praktyczne, a przy okazji również ciekawsze oraz nowocześniejsze. Zaczęliśmy od łazienki, którą czekały największe zmiany.

Podświetlane lustro jako praktyczny element łazienki

lustro led 80x60Do tej pory nasza łazienka wyglądała bardzo klasycznie, co mi się z biegiem czasu nieco znudziło. Doszliśmy do wniosku, że chcemy zmienić jej wystrój na zdecydowanie bardziej nowoczesny. Wymieniliśmy więc znajdujące się w niej meble. Do tego wybraliśmy lustro led 80×60. Podświetlenie tego elementu sprawia, że wygląda on o wiele ciekawiej. Przy okazji sprawia, że ta przestrzeń staje się o wiele bardziej praktyczna. Podczas golenia się czy nakładania makijażu bardzo ważne jest odpowiednie oświetlenie twarzy. Do tej pory mieliśmy w łazience wyłącznie lampę sufitową, przez co na twarzy pojawiały się cienie, kiedy ustawialiśmy się przy lustrze. Jest to nieco uciążliwe, więc postanowiliśmy to zmienić. Wybraliśmy taką wielkość lustra, która wydała się nam najbardziej praktyczna. Świetnie wpasowało się ono między szafkami. Nasza łazienka jest teraz o wiele praktyczniejsza, a przy okazji bardziej się nam podoba, co również jest dla nas niezwykle ważne.

Trudno sobie wyobrazić, żeby w łazience nie było lustra. Jest to element bardzo praktyczny, który przydaje się niemal każdego dnia. Bardzo spodobała się nam możliwość wyboru takiego modelu, który ma podświetlenie led. Takie rozwiązanie okazało się strzałem w dziesiątkę, ponieważ sprawia, że nasza twarz jest dobrze oświetlona, kiedy stajemy przed lustrem. Przy okazji wygląda nowocześnie i urozmaica aranżację.

Related Posts