W każdej pracy czynnikiem decydującym o wydajności pracowników jest atmosfera. Pracownik stanowi aktywo każdej firmy, a jego wydajność i zapał decyduje o tym jakie wyniki osiąga dana firma. W związku z tym przedsiębiorstwa coraz częściej dbają o zatrudniony u siebie personel.

Niezwykła przygoda na torze formuły pierwszej

wyjazdy na formułę 1Jest to również podyktowane sytuacją na rynku pracy. W chwili obecnej brakuje specjalistów, którzy mogliby wypełnić lukę po osobach odchodzących z firmy. Oprócz tego wdrożenie nowego pracownika trwa przeważnie kilka miesięcy co odbija się na przebiegu realizowanych prac. Właśnie dlatego przedsiębiorstwa coraz częściej udostępniają swoim pracownikom pakiet benefitów socjalnych takich jak chociażby karta na siłownie czy prywatna opieka lekarska. Wszystkie te czynności mają sprawić, że pracownicy chętniej zostaną w danej firmie. Stosunkowo nowym rodzajem nagradzania pracowników są premie w postaci wycieczek. Są one przyznawane dla najlepszych pracowników, którzy angażują się w stu procentach w wykonywaną pracę. Przykładem takich postępowań mogą być chociażby wyjazdy na formułę 1, które stają się coraz popularniejsze. Królowa sportów motorowych jest niezwykle widowiskowym sportem, co sprawia że osoby udające się na wyścig przeżywają niezapomniane emocje.W przypadku wycieczki na wyścig formuły 1, osoby nagrodzone z reguły otrzymują również zakwaterowanie na kilka dni w mieście, który gości grand prix. Sam wyścig F1 jest niejako zwieńczeniem całej wycieczki, która również obejmuje zwiedzanie miasta i okolic.

Ten rodzaj bonifikaty jest szczególnie atrakcyjny dla mężczyzn, którzy interesują się wyścigami motorowymi. W trakcie trwania sezonu na trybunach koło toru na którym odbywa się wyścig zasiada kilkadziesiąt, a czasami nawet kilkaset tysięcy kibiców. Wszystko po to żeby podziwiać rywalizację najlepszych kierowców globu.

Related Posts