Byłem dość pomysłowy i to mi znacznie pomagało w życiu. Nawet pomysł na własny biznes miałem dość nietypowy. Postanowiłem świadczyć usługi na terenie całego województwa, bo wiedziałem, że zapotrzebowanie było spore. Wszystko uprzednio dokładnie sprawdziłem.

Wyspecjalizowani tłumacze konsekutywni do wynajęcia

tłumaczenie konsekutywneMoje biuro tłumaczeń otwarte zostało w centrum Bydgoszczy, ponieważ tak zamierzałem od samego początku. W pierwszej kolejności postanowiłem zatrudnić specjalistów, którzy mieli dla mnie pracować. Największym zainteresowaniem cieszyło się ostatnio tłumaczenie konsekutywne, na które było ogromne zapotrzebowanie. Dlatego musiałem zatrudnić wykwalifikowanych tłumaczy, którzy znali wiele języków. Nie było to łatwe, jednak zaoferowałem wysokie wynagrodzenie, co przyciągnęło interesujące mnie osoby. Tłumaczenia konsekutywne były dość trudne, ponieważ tłumacz musiał mieć dobrą pamięć, aby na koniec móc wszystko dokładnie przetłumaczyć. Dlatego zależało mi na tym, żeby pracownicy mojej firmy świadczyli usługi na najwyższym poziomie. Tłumacza z mojej firmy można było wynająć jednorazowo, w zależności od potrzeb, ale również świadczone były usługi na stałe, ale w tej sytuacji wymagane było podpisanie umowy. Tłumacz konsekutywny wtedy zarabiał jeszcze więcej. Klientów sam pozyskiwałem, ponieważ wiedziałem do kogo kierować swoje usługi. Moi tłumacze byli najlepsi w tłumaczeniach konsekutywnych i dzięki temu moja firma otrzymywała najwięcej ofert współpracy.

Sam również zajmowałem się tłumaczeniami, bo zleceń było mnóstwo i pracownicy się nie wyrabiali. Rozpierała mnie duma, że tak świetnie poprowadziłem firmę i odnosiłem sukcesy. Zarobki miałem na wysokim poziomie i swoim tłumaczom również dużo płaciłem. Każdy był bardzo zadowolony.

Related Posts