Okres dziecięcy kojarzy się każdemu z beztroską i zabawą. Dzieci rozwijają się bowiem podczas zabawy właśnie, dlatego ważne jest, aby zapewnić im odpowiednie narzędzia ku temu. Na rynku obecnie mamy szeroki wybór różnego rodzaju zabawek i gadżetów dziecięcych, dlatego kupno przydatnych i jednocześnie interesujących dziecko jest nie lada wyzwaniem.

Akumulatorowe autka na roczek

autko na akumulator dla rocznego dzieckaNarodziny są pierwszym ważnym wydarzeniem zarówno w życiu rodziców jak i samego dziecka. Kolejnym jest ewentualny chrzest święty oraz pierwsze urodziny, które zazwyczaj są hucznie obchodzone. Dziecko w okolicach swoich pierwszych urodzin jest w okresie intensywnego rozwoju – uczy się stawiać pierwsze kroki i zaczyna coraz lepiej poznawać otoczenie. Dlatego warto je wówczas zainteresować czymś nowym, co z pewnością mu się spodoba. Jeśli zastanawiamy się, co kupić w prezencie na pierwsze urodziny to naszą uwagę powinno zwrócić autko na akumulator dla rocznego dziecka. Będzie to zarówno zabawka dla dziecka, ponieważ siedząc w takim pojeździe może próbować samo nim kierować. Dzięki temu uczy się orientacji oraz koordynacji psychoruchowej. Auto posiada oczywiście możliwość zdalnego sterowania za pomocą pilota, dlatego rodzic może kierować samochodzikiem, dzięki czemu dziecko jest całkowicie bezpieczne. W autku są oczywiście pasy, które zabezpieczają dziecko przed wypadnięciem. Taki pojazd może być wykorzystywany zarówno w domu, jak i na zewnątrz dzięki swojej uniwersalności.

Akumulatorowy samochodzik dla dziecka, które skończyło roczek to nie tylko świetna zabawka, ale również alternatywa dla wózka podczas spacerów, lub wypraw np. do galerii handlowej. Dzięki temu dziecko podczas zakupów nie nudzi się, ale ma niezwykłą frajdę – a rodzice chwilę spokoju.

 

Related Posts