Firma, w której pracuje obchodziła w tym roku dwudziestolecie działalności. Była to bardzo ważna data. Ja sama pracuję już tam siedem lat i jestem z tego powodu bardzo zadowolona. Z tej okazji szef zorganizował imprezę firmową, która miała być sposobem uczczenia tego wydarzenia.

Zakup prezentu premium dla szefa

upominki premiumStwierdziliśmy, że dobrze byłoby kupić jakiś prezent szefowi. W końcu tak naprawdę jest to głównie jego święto. Zresztą jest on wspaniałą osobą, z którą naprawdę dobrze się pracuje. I zasługuje na coś wyjątkowego. Rozmawialiśmy długo w pracy co byłoby dobrze kupić. I ktoś wpadł na pomysł, że są upominki premium które by w takiej sytuacji byłyby najlepsze. Mógłby by być to zestaw do wina z jakimś grawerem. A do tego czekoladki ręcznie robione także z czymś przygotowanym specjalnie dla szefa. Mi ten pomysł bardzo się spodobał. wiedziałam, że jeśli chodzi o alkohol to szef lubi najbardziej pić dobre wino także taki zestaw do niego premium byłby na pewno wspaniałym prezentem. Kolega powiedział, że w internecie są takie sklepy, które mają w swojej ofercie właśnie tego typu upominki. Szybko znalazł coś odpowiedniego. Był tam naprawdę spory wybór różnych rzeczy czego się absolutnie nie spodziewałam. Zdecydowaliśmy się na ten zestaw najbardziej zdobiony. Wyglądał on naprawdę imponująco. Po kilku dniach przyszło zamówienie. Oczywiście od razu został też wykonany grawer z dedykacją. Gdy zobaczyłam ten upominek na żywo byłam pewna, że jest to najlepsza rzecz jaką mogliśmy tylko kupić. 

Byłam wręcz pewna, że bardzo się to spodoba. Gdy odbywała się uroczystość prezent został przez nas wręczony. Gdy szef przeczytał dedykację to widać było, że wręcz się wzruszył. A zestaw bardzo mu się spodobał. Powiedział, że tym będzie otwierał tylko najlepsze wina.

Related Posts