W mojej pracy nie ma zbyt wielu pracowników. Można nawet powiedzieć, że jest to firma rodzinna. Jednakże każdy z moich kolegów ma już dzieci. I tym samym gdy jest jakaś uroczystość, którą by mogli razem świętować to wtedy im coś organizujemy.

Dobre potrawy dla dzieci na przyjęcie

posiłki dla dzieci - SzczecinOstatnio ja podjęłam się całej organizacji tej uroczystości dla dzieci bo wypadła moja kolej. Za każdym razem bowiem ktoś inny się tym zajmuje. Gdy moja koleżanka robiła takie przyjęcie to sama upiekła ciasta i przygotowała dla nich różne przekąski. Ja jednak nie jestem zbyt dobrą kucharką. Zaczęłam więc szukać innego rozwiązania. Okazało się, że są posiłki dla dzieci – Szczecin, które są bardzo smaczne. Przynajmniej moja koleżanka bardzo je zachwalała a zamawiała je na urodziny swojego syna. Pojechałam więc tam żeby sprawdzić te potrawy i w jakich są cenach. Mi najbardziej zależało na jakichś słodkich przekąskach. Bo jednak to zawsze dzieci lubią najbardziej. Okazało się, że jest tam wiele rzeczy, które lubią chyba wszystkie dzieci. Do tego ceny były niskie. Stwierdziłam więc, że nie będę się już dłużej zastanawiać tylko od razu złożę zamówienie. Wiedziałam ile dzieci będzie na tej uroczystości także nie było z tym problemu. Wybrałam zarówno słodkie przekąski a także coś bardziej konkretnego. Pani powiedziała mi, że dzieci to uwielbiają. Wszystko zostało dokładnie zapakowane i przysłane na czas. Byłam z siebie dumna, że potrafiłam załatwić takie pyszności dla dzieci, sama ich nie mając.

Było tego jedzenia bardzo dużo. Do tego wszystko wyglądało bardzo apetycznie. Sama bym z chęcią spróbowała wielu rzeczy. Gdy przyszły dzieci od razu zaczęły jeść. Mówiły, że wszystko jest pyszne. Nie sądziłam, że będą potrafiły zjeść to wszystko co zostało kupione.

Related Posts