Ja to już od ponad trzydziestu lat pracuję jako grafolog i cenię sobie to zajęcie. Wymaga ono sporo zaangażowania i przede wszystkim odpowiedniego doświadczenia. Ciężko pracowałem na swój status i obecnie jestem uważany za jednego z najlepszych grafologów.

Pismo klienta zbadałem bardzo uważnie i szczegółowo

badanie pismaBardzo często otrzymuję zlecenia na badanie pisma i chętnie się tym zajmuję. Sprawy dotyczą różnych sytuacji, ale najczęściej chodzi o podpis na testamencie. Bliscy chcą sprawdzić, czy ostatnia wola na pewno została podpisana przez właściwą osobę. W swoje karierze podczas badania pisma miałem tylko trzy sytuacje, gdzie podpis nie należał do właściwej osoby. Nad takimi zleceniami siedziałem dość długo, ponieważ nie chciałem popełnić nawet najmniejszego błędu. Dzięki swojemu zaangażowaniu jestem tak ceniony. Ostatnio mój przyjaciel przyszedł do mnie z pewną prośbą. Otóż jego syn chce być w przyszłości grafologiem i zapytał mnie, czy przyjął bym go na praktykę. Chętnie nauczę młodego jak przeprowadzać poprawnie badanie pisma i cieszę się, że będę miał komu przekazać swoją wiedzę. Chłopak pojawił się u mnie na początku czerwca. Od razu wykazywał się ogromnymi zdolnościami i zrobił na mnie spore wrażenie. Wiedziałem, że uczenie go będzie istną przyjemnością. Od samego początku przyglądał się jak przeprowadzam badanie pisma i jak miał jakiekolwiek wątpliwości to zadawał pytania. To bardzo dobrze, ponieważ dzięki temu nie będzie miał żadnych wątpliwości. Pojawił się mój godny zastępca.

Niebawem przechodzę na zasłużoną emeryturę a moją firmę poprowadzi dalej syn przyjaciela. Ja sam dzieci nie posiadam i nie chciałem sprzedawać firmy, tylko oddałem ją w dobre ręce. Chłopak świetnie sobie radzi i jestem z niego na prawdę dumny.

Więcej o tej sprawie http://www.e-grafolog.pl/

 

Related Posts