Moja starsza siostra zawsze miała artystyczne zapędy, jednak nie w stronę muzyczną, czy też w stronę malarstwa, a… makijażu. Od dziecka uwielbiała podbierać mamie kosmetyki i eksperymentować na mnie. Niestety…

Naucz się robić profesjonalny makijaż permanentny 

kurs makijażu permanentnegoKiedy przyszedł czas na to, aby wybrać kierunek studiów, moja siostra oznajmiła, że wybiera się do szkoły policealnej na makijażystkę. Nie było w tym nic dziwnego, ponieważ od dawna znałam jej plany na przyszłość, jednak rodzice z początku nie byli usatysfakcjonowani wyborem ich starszej córki. Pod koniec szkoły okazało się, że moja siostra weźmie również udział w wielu kursach. Jednym z nich okazał się kurs makijażu permanentnego i odbywał się w osobnym mieście. Kiedy po tygodniu moja siostra wróciła do domu, prawie jej nie poznałam. Wyglądała po prostu idealnie! Jej brwi przypominały brwi modelek światowego formatu, były piękne, grube, wyraziste i niesłychanie równe. Usta także wydawały się większe, a na jej powiekach prezentowały się delikatne kreski, podkreślały jej migdałowe oczy w sposób naprawdę magiczny. Mama również była pod wielkim wrażeniem, a kiedy dowiedziałyśmy się, że to są właśnie efekty jej szkolenia oraz makijaż permanentny, szczęki opadły nam do podłogi! Siostra natomiast obiecała nam, że kiedy tylko otworzy swoje własne studio w którym będzie wykonywała zarówno makeupy, jak i makijaże permanentne, to zrobi nam w prezencie właśnie tego typu makijaż. Nie mogłyśmy się z mamą doczekać dnia w którym moja utalentowana siostra zrobi nam makijaż permanentny.

Po jakimś czasie siostra w końcu otworzyła swoje studia i to niedaleko domu oraz, zgodnie z obietnicą wykonała taki makijaż zarówno mi, jak i naszej mamie. Z początku sądziłam, że będzie to dosyć bolesny zabieg, ale delikatne ukłucia szybko przestały mi przeszkadzać, ponieważ ekscytacja nad wynikiem końcowym wzięła górę! 

Related Posts