Goście nocujący w hotelach i innych obiektach, oczekują wysokiego standardu. Składa się na to każdy element wyposażenia wnętrz. Niezwykle ważna jest bielizna pościelowa i ręczniki. Zwłaszcza wyposażenie łazienki hotelowej wraz z ręcznikami i dywanikiem pod stopy, jest elementem reprezentacji hotelu.

Gdzie zamówić zestaw ręczników?

producent ręczników hotelowychStandardowe zestawy składające się z ręczników hotelowych, zawierają kilka sztuk tego typu wyrobów. klasyczny ręcznik kąpielowy, z którego korzystają goście nocujący w pokoju lub apartamencie, powinien być optymalnie duży. Dodatkowo w hotelowej łazience producent ręczników zaleca umieszczenie mniejszych, służących do wycierania rąk, czy też przecierania twarzy. Sprawdzony producent ręczników hotelowych oferuje także możliwość zamówienia indywidualnego nadruku. Napis może składać się z logo obiektu. Takie haftowane wzory służą lepszej reprezentacji wizualnej i są formą reklamy. Dobra, wysokiej klasy bawełna sprawia, że materiał na długo zachowuje kolor i może być łatwo prany bez utraty delikatności. Taki wystrój witających gości na pewno zapadnie im w pamięć i zechcą chętniej powrócić po udanym noclegu w to samo miejsce. Od producenta ręczników hotelowych można otrzymać także indywidualną wycenę. Obok klasycznych produktów do łazienek, w ofercie są też ręczniki plażowe i basenowe. Sprawdzają się zarówno w hotelach ze strefą SPA, jak i nad morzem czy jeziorem.

Profesjonalne wyposażenie hoteli i innych obiektów noclegowych w dużej mierze zależy od praktycznych, codziennych dodatków. Należą do nich ręczniki łazienkowe, basenowe i plażowe. Takie bawełniane ręczniki od producenta przydatne są też w hotelowych saunach i strefach odnowy biologicznej działających w wielu ośrodkach wypoczynkowych oraz sanatoriach.

Related Posts