Każdy z nas się kiedyś bawił na placu zabaw, bo to ulubione miejsce do spędzania czasu dla dzieci. Kiedy dorastamy, lub już jesteśmy dorośli, także lubimy się bawić, choć nasze zabawy wyglądają już nieco inaczej niż kiedyś. 

Dla kogo są dmuchane tory z przeszkodami? 

dmuchany tor przeszkódIdąc z dzieckiem po parku, lub miejsca przeznaczone dla nich, często z przy okazji różnych imprez, można spotkać dmuchane zamki, które są zjeżdżalniami dla najmłodszych. Jest to dla nich świetna atrakcja, przy której mogą się całkiem dobrze zmęczyć. Tego typu atrakcje są też dostępne dla młodzieży, lub nawet dorosłych i może to być na przykład dmuchany tor przeszkód. Jest on wykonany z odpornego materiału PVC nowej generacji, dzięki czemu ryzyko uszkodzenia jest bardzo niewielkie. Wymaga stałego dopływu powietrza dostarczanego ze specjalnych dmuchaw. Tego rodzaju dmuchawce są najczęściej wynajmowane przez firmy na specjalne rodzinne pikniki, lub przez szkoły, albo organizatorów tematycznych imprez. Są one świetną atrakcją, która łączy aktywne spędzanie czasu ze zdrową rywalizacją. Tory mogą mieć różną formę i długość. Najczęściej zawierają liczne spady i wzniesienia, po których trzeba zjeżdżać, lub się wspinać. Mogą na torach znajdować się wąskie rury do czołgania się, czy barierki do przeskakiwania. Wszystkie elementy są dmuchane, więc nie ma ryzyka uszkodzenia ciała. Dłuższe tory przeważnie składają się z kilku elementów, które są łączone specjalnymi rzepami, tworząc spójną całość. Z pewnością zabawa na takim torze, będzie doskonałą zabawą. 

Jak widać, nie tylko dzieci mają dmuchane atrakcje, ale także dorośli. Cena takiego dmuchanego toru, może się wahać od dziesięciu do nawet trzydziestu tysięcy złotych i zależy ona od jego wielkości i modelu. Kupują je najczęściej firmy, które potem świadczą usługi ich wynajmu.

Related Posts