Prowadzę firmę jednoosobową, która dopiero stawia pierwsze kroki na rynku. Charakter mojej pracy wymaga ciągłych dojazdów do klientów, czego nie mógł bym skutecznie spełniać przy wykorzystaniu komunikacji miejskiej. Dlatego właśnie potrzebowałam firmowego samochodu, na który niestety w chwili obecnej mnie nie stać. Udało mi się jednak znaleźć rozwiązanie problemu.

Samochody wynajmowane na długi okres czasu

wynajem długoterminowy samochodów krakówSłyszałam o usługach, takich jak wynajem samochodów. Niestety, zwykle tego typu samochody można było wynająć na tydzień, bądź dwa i wiązało się to z dosyć sporymi kosztami. Mi samochód potrzebny był na zdecydowanie dłuższy okres czasu, w dodatku liczyłam na nieduże koszty. Na szczęście poznałam usługę, jaką jest wynajem długoterminowy samochodów Kraków. Okazało się, że wynajem samochodu na pół roku nie stanowi żadnego problemu. Dodatkowo dzięki tak długiej współpracy można uzyskać naprawdę konkurencyjną cenę. Nie musiałam przejmować się sprawdzaniem stanu technicznego samochodu przy zakupie. Od firmy otrzymałam w pełni sprawny z całym pakietem ubezpieczeń. Dodatkowo nie było żadnych ograniczeń, co do obszaru po jakim mogę się poruszać. Samochodem mogłam jeździć nie tylko po swoim mieście, ale również po całym kraju. Jedynymi warunkami było terminowe regulowanie należności i comiesięczne kontrole pojazdu, jakie były wykonywane w siedzibie firmy. Muszę przyznać, że warunki były bardzo korzystne.

Decydując się na wynajęcie samochodu, wiedziałam że musi to być wynajem długoterminowy. W przeciwnym razie koszty byłyby zdecydowanie zbyt wysokie. Na szczęście udało mi się znaleźć rzetelną firmę, która zajmowała się tego typu sprawami. Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z jakości samochodu oraz z ceny, która została mi przestawiona.

Related Posts