Samochody na akumulator stały się prawdziwym hitem na rynku zabawek. Do takiego stopnia, że postanowiono rozszerzyć ofertę o modele dedykowane różnym grupom wiekowym u dzieci. Mamy zatem możliwość zakupienia takiego autka zarówno dla najmłodszych, jak i nieco starszych maluchów.

Zalety jeździków na akumulator

jeździk na akumulatorZ pewnością większość z nas miała styczność z tradycyjnymi autkami na akumulator. Obecnie można je spotkać w niemal każdym sklepie z zabawkami lecz należy pamiętać o tym, aby dobrać taki samochodzik odpowiednio do wieku dziecka. Przykładowo dzieciak w wieku dziesięciu lat będzie potrzebował silniejszego autka, niż czteroletni maluch. Dla najmłodszych również stworzono specjalny model, a jest nim jeździk na akumulator. Jeździki są bardzo popularnymi zabawkami ponieważ nie tylko przynoszą mnóstwo frajdy maluchom, ale również dbają o ich aktywność fizyczną, a co za tym idzie prawidłowy rozwój mięśni nóżek. Poza tym jeździki posiadają także specjalny uchwyt dla rodzica, który może prowadzić zabawkę tak, jak wózek. Jest to ogromną zaletą zwłaszcza, że zabawki te są znacznie bardziej poręczniejsze i lżejsze od dużych wózków. Łatwiej je wnieść po schodach na piętro i łatwo jest je złożyć. Obecnie dodatkowo jeździki zostały wzbogacone własnie o akumulatory, co pozwala dzieciom również samodzielnie się poruszać bez pomocy rodzica. Dzięki temu, że jeździki posiadają niewielką wagę oraz rozmiary, dziecko również może bawić się zabawką w domu.

Jeździki cieszą się ogromnym uznaniem wśród rodziców, a w internecie można się spotkać wielokrotnie z opiniami, że dzieciaki znacznie bardziej wolą jeździć w jeździku niż w wózku. W pewnym wieku dziecko zaczyna być coraz bardziej ciekawsze świata i nie chce go poznawać siedząc grzecznie w foteliku wózka dlatego, aby uniknąć problemu, jakim są ciągłe próby wydostawania się z wózka, warto zainwestować w jeździk. 

Related Posts