pogotowie hydrauliczne

W maju zeszłego roku wyruszyliśmy z firmą w delegację poza granice kraju. To był przełom dla naszego zakładu, ponieważ nigdy wcześniej nie wybieraliśmy się w tak dalekie delegacje.

Nasze pogotowie hydrauliczne z Bydgoszczy

pogotowie hydrauliczneNaszym zadaniem były usługi hydrauliczne, które wykonywane miały być na wysokim poziomie. Pomimo tego, że wygraliśmy przetarg ze względu na niskie proponowane należności za wykonywaną pracę, oczekiwano od nas dyscypliny, dyspozycyjności i staranności podczas wykonywania prac. Dla pracowników była to możliwość rozwoju, a także otrzymania dużej dawki motywacji ze względu na nowe miejsce pracy i sam fakt, że wykonywana ona jest poza granicami kraju. W Polsce pogotowie hydrauliczne jest pożądaną usługą, zresztą jak na całym świecie – oprócz takich rejonów jak Afryka, gdzie potrzeby higieny nie są tak rozwinięte jak w pozostałych rejonach świata. Możemy się cieszyć z tego powodu, jednak czasami zleceń jest tak długo, że mamy urwanie głowy. W naszej firmie panuje bardzo dobra atmosfera, ponieważ mamy świetnego trenera, który pomaga pokazać nam drogę rozwoju i pokazuje, że musimy lubić tą pracę, a nie się do niej zmuszać. Samo słowo hydraulik, ma się nam dobrze kojarzyć. Miastem w jakim prowadzone są takie kursy jest Bydgoszcz. My posiadamy pogotowie hydrauliczne z Bydgoszczy. Tu działamy długi czas jako hydraulicy. Pogotowie mamy w ofercie od blisko dziesięciu lat.

Tyle czasu potrzeba było, abyśmy przebili się na arenę międzynarodową. Wystarczyło wierzyć i bez względu na przeszkody dążyć do celu. Teraz mamy nowe plany i cele na arenie międzynarodowej, które mogą spełnić się w ciągu kilku lat.

Related Posts