Sufit napinany to nowoczesna metoda na efektowne i szybkie wykończenie lub renowację każdego lokalu. Wykorzystując nowoczesne technologie produkcji otrzymano powłoki z PCV, poliestru oraz tkanin satynowych, które doskonale nadają się na wykonywanie z nich dekoracyjnych i trwałych sufitów. Podstawową zaletą tej technologii jest możliwość dopasowania powłoki sufitowej do każdego wnętrza i każdej aranżacji.

Rozwój produkcji sufitów napinanych

sufity napinane śląskNowe technologie budowlane wypierają tradycyjne gdyż dają możliwość szybkiej i bardzo skutecznej pracy. Poza tym ograniczają zakres prac mokrych i wytwarzających duże ilości zabrudzeń. Sufity napinane podbijają rynek budowlany w całej Polsce. Firmy zajmujące się tą branżą działają w całym kraju zaskakując bardzo bogatą ofertą. Szczególnym miejscem na mapie Polski jest region śląski gdzie można zauważyć największą liczbę przedsiębiorstw pracujących w branży sufitów napinanych. Każdy potencjalny nabywca, niezależnie od miejsca zamieszkania, który chciałby zainwestować w sufity napinane Śląsk jest idealnym miejscem do złożenia zamówienia. Znajdziemy na Śląsku przynajmniej kilka firm świadczących swoje usługi na obszarze całego kraju. Zakres usług obejmuje doradztwo, wycenę, montaż oraz usługi gwarancyjne. Średni okres gwarancyjny wynosi dziesięć lat i jest to bardzo istotny argument za wyborem firmy z regionu śląskiego. Wynika to z tego, że śląscy przedsiębiorcy wytwarzają sufity napinane bazują na materiałach najlepszych producentów europejskich. Daje to możliwość zaoferowania klientowi wszystkich dostępnych na rynku rodzajów sufitów napinanych.

Propozycja śląskich firm nie ogranicza się jedynie to sufitów napinanych wykonanych z jednobarwnej powłoki. W ofercie znajdziemy sufity spawane z kilku barwnych powłok, sufity z dowolnym nadrukiem oraz wielopowłokowe sufity 3D. Każda śląska firma oferuje osprzęt pomocniczy w postaci specjalistycznego oświetlenia ledowego lub światłowodowego.

 

Related Posts