Każda kobieta chce wyglądać stylowo i modnie, bez względu na styl ubierania się. Torebka, buty na obcasie i sukienka, na pewno znajdują się w szafie większości kobiet, bo przydają się one na specjalne okazje, ale też do codziennych stylizacji.

Z czego są uszyte torebki shopper?

torebka typu shopperKobiety zawsze noszą przy sobie kilka niezbędnych rzeczy, których z pewnością nie zmieszczą w kieszeni spodni, czy w kurtce. Telefon, portfel i kilka kosmetyków, musi się zmieścić w torebce, więc nie może ona być zbyt mała. Torebka typu shopper jest stworzona z myślą o miłośniczkach pojemnych toreb i elegancji. W tym modelu z pewnością zmieszczą się wszystkie potrzebne produkty i zostanie jeszcze miejsce na zakupy. Damskie torebki są wykonane ze skóry bydlęcej, z imitacji skóry, z weluru, lub z bawełny. Od jakości jej wykonania zależy jej wytrzymałość, więc dobrze żeby była solidnie uszyta. Większość modeli shopper posiada uszy po obu stronach, których długość umożliwia trzymanie torby na ramieniu, albo w dłoni. Niektóre modele są wyposażone w dodatkowy długi pasek, który można zaczepić do przeciwległych stron torebki. Kolor torebki powinno się dobierać do obuwia, lub całej stylizacji. Torebki typu shopper najczęściej pasują do codziennych stylizacji złożonych z jeansów i podkoszulka, ale będzie też się dobrze komponować ze sportowym strojem. Jeżeli dobierzemy odpowiednie dodatki, to możemy ją założyć do eleganckiej marynarki, lub żakietu. To bardzo uniwersalny model, więc sprawdzi się w wielu stylizacjach.

Torebki shopper najczęściej nie posiadają w środku żadnego organizera, a jedynie małą kieszonkę znajdującą się na bocznej ścianie torebki. Może ona być zapinana na zatrzaski, albo na zamek. Może też mieć dodatki w postaci wisiorków doczepionych do uszu.

Related Posts