Kross jest jedynym producentem jednośladów w Polsce, który wyrobił sobie tak dobrą renomę za granicą. Rowery tej firmy są eksportowane na rynki Unii Europejskie, Rosji, a także wielu innych krajów. Szczególnie ważnym segmentem dla Kross są rowery turystyczne. 

Wycieczkowy Evado 9.0

kross evado 9.0Od razu uprzedzamy, że Evado 9.0, to nie jest model na którym możemy zwiedzić Polskę. O nie, na tym jednośladzie możemy zwiedzić cały świat! Polska to dla niego zdecydowanie za mało. Jednakże jeśli mamy taką ochotę – to oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie. Evado „dziewiątka” to najwyższy model rowerów turystycznych od Krossa. Przyłożono do niego znacznie więcej pracy, niż do poprzednich modeli, a efekt naprawdę robi wrażenie. To rower, który spokojnie może konkurować z najlepszymi wycieczkowcami od zagranicznych producentów. W dodatku często tą konkurencję wygrywa w cuglach. Kross Evado 9.0 to perfekcyjne wykonanie, w którym zadbano o najmniejsze szczegóły. Amortyzator z wysokim skokiem i aż trzydzieści biegów, zapewnią nam komfort na każdej nawierzchni i na każdym, nawet najbardziej stromym podjeździe. Koła są w rozmiarze dwudziestu ośmiu cali, czyli optymalne dla tego rodzaju roweru. Evado „dziewiątka” to również świetny design, który przykuwa uwagę i na tle konkurencji jest wyjątkowo atrakcyjny. Jednak bez wątpienia zdecydowanie najważniejsze są jego możliwości i osiągi. W internecie można zobaczyć wiele testów konsumenckich, które w pełni ukazują, fakt, jak dobry jest to rower.

Firma Kross słynie z linii rowerów turystycznych, a Evado jest zdecydowanie flagową produkcją. To rower najwyższej klasy, który zadowoli każdego fana wycieczek w znane i nieznane. Jego cena również nie powala, ponieważ kosztuje niecałe cztery tysiące złotych. 

 

Related Posts