W tej siedzibie mieścimy się już od dwóch lat. Zatrudniamy firmę sprzątającą, ale oni tylko zajmują się standardowymi porządkami takimi jak wynoszenie śmieci czy przecieranie kurzu. Musieliśmy zlecić pranie dywanów i chciałem kogoś zatrudnić.

Zleciłem pracę firmie, która pierze dywany

pranie dywanów BiałystokChcę zlecić tę prace, ponieważ dywany w holu i biurach są już brudne. Wnosi się dużo tego z zewnątrz i jest to nieuniknione. Jeżeli znajdę firmę, która wykona pranie dywanów Białystok jak należy to na pewno podpiszę z nimi współpracę na stałe. Takie pranie powinno być wykonywane przynajmniej raz na rok. Znalazłem kilka firm, które oferują pranie dywanów Białystok i wysłałem zapytanie o cennik. Wiadomo, koszty się liczą i chcę znaleźć najtańsze usługi na rynku. Jedna z firm, która odpowiedziała na moje zapytanie gwarantowała najniższą cenę i na dodatek mieli tanie mycie okien. Postanowiłem spotkać się z właścicielem, by omówić warunki współpracy. Dogadaliśmy się co do stawki i ilości pracowników, którzy mają wykonać pranie dywanów Białystok w mojej firmie. Zależy mi, żeby to się odbyło poza godzinami pracy, ponieważ nie możemy sobie pozwolić na żaden przestój. Dywany mamy w sumie w całym budynku i spowodowałoby to utrudnienia. Umówiliśmy się na weekend. Osobiście będę obecny w firmie i będę mógł nadzorować pracę tych ludzi. Dzięki temu będę wiedział czy warto z nimi współpracować na stałe. W sobotę byłem w firmie już o siódmej rano. Wszyscy pojawili się na czas i to mi się spodobało. Pracowali bardzo ciężko.

Efekty pracy są dla mnie zadowalające. Nasze dywany jeszcze nigdy nie były tak czyste. Naturalnie umowa stałej współpracy została podpisana i będziemy mieli dwa razy w roku prane wszystkie dywany w firmie. Teraz wszystko mam załatwione.

Related Posts