Jestem Elżbieta. Mam dwadzieścia cztery lata. Skończyłam studia na znanej i cenionej uczelni. Moja uczelnia znajduje się w miejscowości, w której mieszkam we Wrocławiu. Wrocław to piękne miasto i zal mi będzie je zostawiać.

Chcę otworzyć biuro projektowania wnętrz

projektowanie wnętrzPostanowiłam pojechać za granicę i odłożyć pieniądze na własną firmę. Moi rodzice nie mogą mi pomóc a nie chce żeby brali kredyt chociaż tata mi to proponował. Projektowanie wnętrz to moja pasja i chciałabym się w tym realizować. Aranżacja wnętrz coraz częściej jest wykorzystywana przez klientów indywidualnych do przygotowywania wystroju pomieszczeń. Architekt wnętrz musi mieć ogromną wiedzę. Wielu osobom wydaje się, że projektant wnętrz to tylko przestawia meble z miejsca na miejsce i nie musi mieć żądnej wiedzy na ten temat. To jest błędne myślenie. Żeby zostać projektantem trzeba się dużo uczyć. Na studiach są ciężkie przedmioty przez, które trzeba przebrnąć żeby zdobyć wykształcenie wyższe. Dla mnie najgorsze była architektura wnętrz. Trzeba było nauczyć się wielu stylów. Umieć je odróżniać i znać fachowe pojęcia. Poza tym profesor, z którym miałam na tym przedmiocie wyglądy nie był zbytnio kontaktowy. Jego wykłady nie były interesujące. Znacznie bardziej architektura wnętrz, spodobała mi się na drugim roku. Wówczas wykłady mieliśmy z młodą, energiczna kobietą i ona całkowicie zmieniła moje podejście do tego tematu. Jak ukończyłam studia, nie mogłam znaleźć pracy w branży. Kuzyn pracuje za granica i załatwił mi dobrą pracę. Postanowiłam tam pojechać maksymalnie na rok i za zarobione pieniądze otworzyć firmę w kraju.

Wyjazd zagraniczny pozwoli mi także pod szlifować mój język. Zamierzam także poszukać pracy jako wolontariusz w biurze projektowym, żeby mieć styczność z branżą. Jestem pełna nadziei.

Czytaj więcej na: Alminas Architektura Wnętrz z Wrocławia, ul. Przyjaźni 38

Related Posts