Od zawsze borykałam się z problemami niedoskonałościami na twarzy. Nie było to może bardzo uciążliwy trądzik, jaki czasem się widuje, jednak niewątpliwie takich niedoskonałości miałam naprawdę dużo. A poza tym, po nich pojawiały mi się trudne do usunięcia blizny.

Cera plus – to dobry pomysł?

cera plusNie wiem co wyglądało gorzej. Tak czy inaczej postanowiłam z tym walczyć. Kupowałam kosmetyki dla dzieci, w nadziei że będą delikatniejsze, ale nie poskutkowało. Potem kupiłam jeszcze kosmetyki sylveco, ale tez bez rezultatu. Taka lista kosmetyków, która nie pogarszała stanu mojej skóry, ale też go nie pogarszała była bardzo długa. Zaczęłam od dermedic, potem przerzuciłam się na inne, takie jak nawilżające kremy cera plus. Jednak efekt był podobny. Nic na mnie nie działało. Chodziłam do dermatologów i zapisywali mi oni różne leki i maści na receptę ale to niewiele dawało. Kosmetyczka tez niewiele mogła zdziałać, raczej tylko starać się usuwać przebarwienia i blizny. Jednak później decydował się zmienić salon kosmetyczny i tam zostały mi polecone kosmetyki l’biotica. To było dla mnie idealne rozwiązanie. Dzięki tym kosmetykom udało mi się na stałe pożegnać się z problemami z cerą. Teraz używam całej linii kosmetyków z tej firmy i każdy z nich sprawuje się rewelacyjnie. Moja skóra jest czysta, świeża i dobrze wygląda.

Na pewno mogą śmiało polecić kosmetyki marki l’biotica każdemu kto też boryka się z takimi problemami skórnymi jak ja. Dzięki temu taniej i szybciej pozbędziecie się niedoskonałości, niż z lekami przepisanymi przez dermatologów.

Related Posts