Moja koleżanka, z którą chodziłam do liceum pracuje teraz w galerii handlowej. Czasem gdy tam jestem to wchodzę do sklepu, w którym pracuje koleżanka i rozmawiamy. Oczywiście nie pozwalam sobie na to żeby jakoś specjalnie długo z nią tam rozmawiać bo przecież mam świadomość tego, że ona tam pracuje.

Bielizna dla ciężarnych to modne i wygodne rozwiązanie

bielizna ciążowaKoleżanka z tego co mi mówi jest naprawdę zadowolona ze swojej pracy. Ma małe dziecko, którym zajmuje się jej mama. Dlatego też odpowiada jej to, że pracuje w taki właśnie sposób czyli, że czasem pracuje także w weekendy. Za to jednak ma w tygodniu dni wolne, w które może się tylko sama zająć dzieckiem a mama może wtedy sobie chociaż odpocząć. Ja niedawno dowiedziałam się, że jestem w ciąży i przynajmniej teraz będę mogła w końcu zrobić zakupy w sklepie, którym pracuje koleżanka. Koleżanka bowiem pracuje w sklepie w którym są sprzedawane rzeczy dla kobiet w ciąży i karmiących. Jest tam na przykład elegancka bielizna ciążowa, która będzie chyba moim pierwszym zakupem tam. Ta bielizna dla ciężarnych czyli ciążowa bowiem od dawna mi się bardzo podoba. Później kupię sobie także inne rzeczy. Pewni pod koniec ciąży kupię już biustonosz do karmienia bo pewnie z małym dzieckiem będzie mi ciężko przyjść na zakupy. Taki biustonosz dla karmiącej to jest przecież bardzo ważny zakup. No przynajmniej koleżanki, które mają już dzieci mówią mi o tym, że taki stanik dla matek karmiących musi być najwyższej jakości i na nim nie można oszczędzać. Jednak kobieta czy to w ciąży czy karmiąca musi po prostu czuć się komfortowo ale i także kobieco.

W tym sklepie, którym pracuje koleżanka bielizna jest naprawdę ładna i do tego najwyższej jakości. Zresztą mi koleżanka obiecała kiedyś, że jeśli przyjdę do niej kiedyś na zakupy to będzie dla mnie miała na pewno jakiś rabat.

Related Posts