Każdy, kto zna się na samochodach wie, jakie trendy motoryzacyjne panują w Stanach Zjednoczonych. Tamte samochody są o wiele szersze, a do tego mają powiększoną pojemność silnika. Wiele osób chce mieć takie samochody w swoim garażu. Dlatego import pojazdów jest bardzo potrzebny. A jakie samochody najbardziej opłaca się importować? Jest ich bardzo dużo.

Opłacalne sprowadzanie samochodów z USA

sprowadzanie aut z usaSamochody z USA często kojarzone są z latami osiemdziesiątymi i pięknymi kabrioletami. Jeżeli interesuje Cię sprowadzanie aut z USA, takie pojazdy powinny Cie interesować. Pamiętaj jednak, że w tym przypadku musisz szukać kolekcjonerów pojazdów zabytkowych. W Polsce jest ich wielu, dlatego problemu ze sprzedażą nie będziesz mieć. Ale to nie tylko takie samochody się liczą. Warto jest sprowadzać amerykańskie pojazdy sportowe z dużymi silnikami. Nie ma nic dziwnego w tym, że ktoś w Stanach posiada pojazd z silnikiem V8. Tak samo jest z samochodami dla rolników, czyli posiadającymi nadwozie typu pickup. W Europie trudno jest kupić tego typu pojazdy, ponieważ wybór jest mniejszy. W Stanach Zjednoczonych są one niesamowicie często kupowane, zwłaszcza na południu. Takie pojazdy po sprowadzeniu mają dużą wartość i nie jest trudno je sprzedać. Samochody zabytkowe, sportowe oraz użytkowe bardzo się opłacają. Są one specyficzne, dlatego ludzie interesują się nimi.

Specyfika pojazdów zabytkowych ze Stanów Zjednoczonych jest dość łatwo zauważalna. Przede wszystkim te pojazdy mają bardzo mocne i duże silniki. W Europie dominują raczej pojazdy z mniejszymi jednostkami napędowymi. Poza tym nie ma ograniczeń w rozmiarze pojazdu. Samochód w Polsce waży około tysiąca pięciuset kilogramów, a w Stanach Zjednoczonych może być nawet o tysiąc kilogramów cięższy.

Related Posts